51% 30 szavazat

FILMINFÓ

Tartalom 1
Tartalom 2
Hivatalos tartalom

Cecilia (Sydney Sweeney) életét teljes egészében a hitének szentelte. Úgy érzi, arra hivatott, hogy apácaként egy zárdában szolgálja Istent. Így hát maga mögött hagyja otthonát az Egyesült Államokban, hogy Olaszországba költözzön, és novíciusként csatlakozzon egy ottani zárdához.
Ott tárt… Több

Hol nézheted

KULCSSZAVAK

2024.04.05 Zsuzsanna395645

So-so...

Ígéretesen indult... de valahogy be is döglött a maga szürrealitásába... szinte mindvégig az Ómen-filmek jutottak eszembe közben, de azokban is több élet volt, mint ebben a szánalmas alkotásban. Az utolsó 10 percet simán le lehetett volna rövidíteni, csak kergetőztek a katakombákban... már untam én is, de szerintem a szereplők is...

2024.03.25 kabel

Gyenge horror, erős látvány

Nagyon szomorú vagyok, a trailer alapján egy jó kis pszichológiai horrorra számítottam, a Saint Maud mintájára, ahol főszereplőnk terhessége sötét titkot rejt, de a film sikeresen a legunalmasabb, legsemmilyenebb sztorit választotta, és a lezárásnál ... Teljes kritika

2024.03.23 Jocpappa

10/3

Vissza kell fognom magamat, hogy csak kellőképpen fogalmazzak otrombán. Ez a film sz*r. Teljesen felesleges, komolyanvehetetlen és értelmetlen. 14-16 éves fiú korosztálynak jó néznivaló lehet „anyád, ez de durva volt, gecc!” felkiáltásokkal, de ezen kívül semmi. Sweeney továbbra is csapnivaló színésznő, a forgatókönyvírót pedig el kell pusztítani. Amit kiemelek belőle pozitívumként, az a zene és a különböző hangok.

2024.03.21 tyna19955

Nehéz mit gondolnom róla, mert a képi világa nálam nagyon bejövős volt, de a sztori abszurditása már valahogy nehezebben ment át nálam. Nagyon felemás érzésekkel jöttem ki a filmről.

2024.03.22 Chabee

Sydney Sweeney egyszerűen remek színésznő, ezt pedig már az Eufóriával és a Realityvel is bebizonyította a számomra, és bár a Szeplőtlen messzemenően nem egy tökéletes film, sőt, néhol megbotlik a tempó és a következetesség, ettől függetlenül nagyon jól össze van rakva.

A film 54 080 201 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 23 152 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

#1

Sydney Sweeney és Simona Tabasco is szerepelt A Fehér Lótusz című sorozatban. Sweeney az első évadban, Tabasco pedig a második évadban.Szerző: csd

#2

Sydney Sweeney és Michael Mohan rendező második közös munkája a 2021-es The Voyeurs című thriller után.Szerző: csd

#3

Értékelés: 6/10
(2024. 04. 11.)
A Szeplőtlen egyszerre igyekszik több kortárs horrortrendet is meglovagolni, de egyikben sem igazán eredményes. Ugyanannyira plázahorror, mint amennyire artfilmes ambíciói is vannak, továbbá a vallásos horror külsőségeivel ötvözi a női témákat. A koncepcióban bár mélyen ott rejlik a siker, Sydney Sweeney apácahorrorja mégsem jut túl a középszeren.... Több