Insidious: Az utolsó kulcs

Insidious: The Last Key

2018.02.03 silverkesh

Egyszer nézhető kategória, jump scarek vannak benne, de azok is csak ritkán, többet vártam volna tőle.

2018.05.31 Csicsi88

Sokkal ijesztőbbre gondoltam, vártam az előzetes alapján. Annyira nem ment magasba a félelem érzetem. Lehet sokkal jobb lett volna, előtte megnézni az előző részeket, hogy jobban ráhangolódjak és elmélyedjek benne.

2018.01.14 up89

Vártam már ezt a filmet, de összességében azt kell mondanom nem ájultam el tőle. Hiányzott belőle valami, a film végén azt éreztem, hogy megbántam, hogy rászántam az időt és a mozijegyet. Sajnálom.

2018.01.11 Zsófi Várhalmi

A film nem hozta nálam azt a sikert, amire számítottam, sablonos és a mondanivaló nulla. Az értelmetlen jelenetek bosszantóak, a szereplőktől többet vártam. Üres film.

2018.01.04 hedva

Úgy áll a helyzet, hogy az Insidious franchise négy része közül sajnos ez lett a leggyengébb. Sajnos, mert vártam már egy ideje, de jobban tettem volna, ha nem erre adom ki a mozijegy árát. Sablonos, és hiába próbál, nem tud igazán rémísztő lenni.

2018.01.03 doobie

Nem ez lesz az év legemlékezetesebb horrorja, de egynek azért elment. A főszereplő karaktert én nagyon bírom, a lámpájával a frászt hozza rám :). Viccet félretéve, ha bírod a horrorokat, a következő nagy dobásig be lehet érni ezzel.