Jack Mimoun és a rejtélyek szigete

Jack Mimoun és a rejtélyek szigete

Jack Mimoun et les secrets de Val Verde

Két évvel azután, hogy egyedül maradt életben Val Verde ellenséges szigetén, Jack Mimoun valóságos sztárrá vált. Az élményeit elbeszélő könyve bestseller lett, televíziós műsora pedig nézettségi rekordokat döntöget.

Ekkor keresi meg őt a titokzatos Aurélie Diaz, aki visszaviszi Jack Mimount… Több

Ország: Franciaország, Belgium
Premier (HU): 2023.01.19. | Telekom TVGO (2023.04.06.)
Forgalmazó: ADS Service

2023.06.05 acura steve

Átlagos kincskeresős sztori, ezerszer láttunk már hasonlót, de azért kreatív, nem sablonos, mint a többi hasonló.

2023.01.20 bart

Ügyes, kalandos filmecske, amitől szerintem senki se várjon sokat. Nem is ígér sokat ugyan, de azt legalább teljesíti.

2023.01.19 petyipetyi

Meg kell, hogy mondjam, hogy annak ellenére, hogy rettentesen klisésnek éreztem, valahogy remekül el tudott szórakoztatni, és szerintem időnként ennél nem is kell több.

A film 8 334 910 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 4 076 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Malik Bentalha 15 kilót szedett fel a szerep kedvéért.Szerző: csd

Aurélie Diaz karakteréhez Malik Bentalha és Ludovic Colbeau-Justin egy olyan színésznőt keresett, aki bájos, de ugyanakkor megállja a helyét az erős komikus potenciállal rendelkező színészek között.Szerző: csd

Malik Bentalha eredetileg Réunion szigetén akarta forgatni a filmet, ami technikai okokból lehetetlennek bizonyult. Ezért 2021 februárjában Thaiföldre utazott a stáb.Szerző: csd

A rendező elmondása szerint Jack karakterét az Indiana Jones filmek inspirálták.Szerző: csd