A kezdet kezdete

Year One
Olivia Wilde
Olivia Wilde
Jack Black

Jack Black és Michael Cera világrengető utazásra indulnak az őskortól kezdve át a bibliai időkön. A szeleburdi párost száműzik az ősközösségből, és az ókori közel-keleten kell szerencsét próbálniuk. Eközben összefutnak Káinnal, Ábrahámmal, és az ószövetségből ismert minden jelentősebb… Több

Rendező: Harold Ramis
Premier (HU): 2010.01.25.

2024.02.29 Ари Шандор

Jack Black predesztinálta...

...de megpróbáltam megnézni. Még az elején volt remény, de 50 perc után feladtam. June Diane Raphael és Olivia Wilde szépek a filmben. Ezzel el is mondtam minden pozitívat.

2024.02.01 Jerico

Vicces, jópofa

Kellemes csalódás volt A kezdet kezdete, pedig olyan Borat 2 típusú igénytelenségre számítottam. (A Borat 1-el nem volt bajom, de a második rész nagyon alpári lett.) Viszont ez a mozi vicces és jópofa. Egyes poénokon később is nevetni tudtam, amikor felidéztem. A történelmi korszakokat összekeverik kicsit, de nem zavaró, mert közben kitűnően szórakozunk. Jack Black mindent belead, élete egyik legjobb formáját nyújtja. Nekem nagyon tetszett, harmadszor láttam az ünnepek alatt. Ami az értékelést illeti: 4 csillag egyértelműen.

2018.03.29 Filmelemző

A történelmi idők kezdetén, az ókorban (pontosabban az ókori keleten) játszódó vígjáték rengeteg poénnal, vicces szituval, röhejes karakterrel és humoros jelenettel ajándékozza meg a nézőt, melyek vagy nagyon bejönnek valakinek, vagy nagyon nem. Én a... Több

2022.03.30 JRD

Csakis Black miatt...

... néztem meg. Ugyanis halálra bírom a fazont. Számomra ő, Adam Sandler és Ben Stiller a nagy hármas komikus. Ez a film langyos. Langyos humor, langyos történet, de ettől függetlenül jó kikapcsolódás. Nézd meg, és szórakozz jól! Mert kell a szórakozás is egy ilyen felfokozott világban. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2023.11.11 Ahoj poplacsek

10/10, zseniális

Azoknak ajánlom csak, akik szeretik a Hogyan rohanj a veszTEDbe, Az interjú, Trópusi vihar, Borat stb. típusú filmeket, és nem szenvednek vallási bigottságtól. Hemzseg az ószövetségi poénkodástól. Ja, és annak nem ajánlom, akit rosszul érintenek az alpári poénok, mert akadnak bőven. Konkrétan lepisálós, sz*revős szinten is. Ezek nekem se a kedvenceim, de türelmesen ki szoktam várni a végüket, és érdemes, mert vannak vicces poénok is benne bőséggel. Bő másfél óra színtiszta idétlenkedés, nekem nagyon bejött, kiválóan szórakoztam rajta!

Harold Ramis utolsó filmje.Szerző: kázsé

Stanley Tucci eredetileg játszott volna a filmben, mint Noé, de a Minden6ó 2. kudarca után inkább kivágták Noét a filmből.Szerző: kázsé

A sokszarvú birka, ami a filmen látható, egy veszélyeztetett faj, ami állítólag a bibliai időkből származik.Szerző: kázsé

Bill Hader megjelenik a filmben, mint kuruzsló.Szerző: kázsé

Gen V
Hol nézheted: Amazon Prime