A kezdet kezdete

Year One

2024.02.29 Ари Шандор

Jack Black predesztinálta...

...de megpróbáltam megnézni. Még az elején volt remény, de 50 perc után feladtam. June Diane Raphael és Olivia Wilde szépek a filmben. Ezzel el is mondtam minden pozitívat.

2024.02.01 Jerico

Vicces, jópofa

Kellemes csalódás volt A kezdet kezdete, pedig olyan Borat 2 típusú igénytelenségre számítottam. (A Borat 1-el nem volt bajom, de a második rész nagyon alpári lett.) Viszont ez a mozi vicces és jópofa. Egyes poénokon később is nevetni tudtam, amikor felidéztem. A történelmi korszakokat összekeverik kicsit, de nem zavaró, mert közben kitűnően szórakozunk. Jack Black mindent belead, élete egyik legjobb formáját nyújtja. Nekem nagyon tetszett, harmadszor láttam az ünnepek alatt. Ami az értékelést illeti: 4 csillag egyértelműen.

2018.03.29 Filmelemző

A történelmi idők kezdetén, az ókorban (pontosabban az ókori keleten) játszódó vígjáték rengeteg poénnal, vicces szituval, röhejes karakterrel és humoros jelenettel ajándékozza meg a nézőt, melyek vagy nagyon bejönnek valakinek, vagy nagyon nem. Én a... Több

2022.03.30 JRD

Csakis Black miatt...

... néztem meg. Ugyanis halálra bírom a fazont. Számomra ő, Adam Sandler és Ben Stiller a nagy hármas komikus. Ez a film langyos. Langyos humor, langyos történet, de ettől függetlenül jó kikapcsolódás. Nézd meg, és szórakozz jól! Mert kell a szórakozás is egy ilyen felfokozott világban. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2023.11.11 Ahoj poplacsek

10/10, zseniális

Azoknak ajánlom csak, akik szeretik a Hogyan rohanj a veszTEDbe, Az interjú, Trópusi vihar, Borat stb. típusú filmeket, és nem szenvednek vallási bigottságtól. Hemzseg az ószövetségi poénkodástól. Ja, és annak nem ajánlom, akit rosszul érintenek az alpári poénok, mert akadnak bőven. Konkrétan lepisálós, sz*revős szinten is. Ezek nekem se a kedvenceim, de türelmesen ki szoktam várni a végüket, és érdemes, mert vannak vicces poénok is benne bőséggel. Bő másfél óra színtiszta idétlenkedés, nekem nagyon bejött, kiválóan szórakoztam rajta!

2017.12.05 indingo

Az elején féltem a filmtől, hogy nagyon idétlen lesz, de a stílust nagyon eltalálták a készítők. A szereposzása is egész kellemes. Jó a története és egész humoros is lett.

2017.07.18 Orosz István

Én nagyon sokat nevettem ezen a filmen, az biztos, hogy vannak benne nagyon jó kis jelenetek. Káin, és Ábel jeleneten személy szerint szakadtam, és többször is vissza pörgettem.

2019.10.18 HE7EDIK

Rengeteget lehet rajta röhögni, az élvezeti értékéből csak néhány ocsmányabb jelenet(szarevés) vesz el. Ezt leszámítva remek és eredeti vîgjáték egy sziporkázó Jack Black-el.

2019.07.30 Ms. Akárki

Zseniális vígjáték. Van egy tipikus amerikai fárasztó humor benne de aki kedveli ezt annak kifejezetten szórakoztató lesz. Jack Black-et imádom, Paul Rudd pedig csak hab a tortán. Jókat nevetett rajta az egész család.

2022.01.22 HanGa

A vallást nem szabad komolyan venni. A filmnek remek humora van, de helyenként közönséges. A szereposztása is pazar.

2015.09.19 Tchiva

Jó kis film volt, bírom Jack Blacket és szerintem itt nagyon kihozta magából a maximumot. Vicces volt, élvezetes, egyszer minimum meg lehetett nézni, semmi gond nem volt vele. Nem mondanám, hogy többször is meg fogom nézni, de egyszer mindenképpen jó volt.

2014.10.03 ordas

Szerintem vicces volt ez a film. Mindkét főszereplőt nagyon bírom, bár szerintem szegények túlságosan is alja vígjátékokban szerepelnek (Gulliver utazása...). De ez nem volt annyira kibírhatatlan minden esetre.