Jane Eyre

Jane Eyre

2019.11.14 Berto49

legújabb vélemény a nap véleménye

Szenvedélyes szerelem

Nagy fába vágta a fejszéjét a japán gyökerű, de a japán nyelvet nem beszélő amerikai filmrendező, Cary Joji Fukunaga. Egy olyan angol klasszikus regényt vitt filmvászonra, amelynek már eddig is számos kitűnő feldolgozása született, példaként megemlít... Teljes kritika

2017.12.10 Deku

Eszementül jó lett a története ennek a filmnek, impozáns jelenetekkel lett tarkítva. Ebben a filmben a helyén volt az egész rendezés és látványvilág. Ajánlós fajta.

2015.03.28 fagitta

A szinészválogatás telitalálat. Sodró, magával ragadó, sőt, humoros, és már -már thriller-szerű . Egyszer legalább látni kell.

2015.10.23 Mano35

Nekem nagyon bejön ez a műfaj nagyon tetszett. A könyv után a film is nagy élmény volt. Az érzésekkel és érzelmekkel játszik ezért nagyon hatásos, megfogó.

2015.08.16 Corazon.Donq

A bemutató alapján nagyon vártam a filmet és szerencsére csalódnom se kellett benne. Egy nagyon vagány nagyon jól összerakott filmet kaptam, ami tele volt sok jól megkomponált zenével és humorral. Szórakoztató és aranyos szereplőkkel volt tele. Imádtam. :)

2015.04.24 sullerb1022

Aki nem olvasta a regényt, annak eléggé összevissza lesz a film, szerintem. A történetből rengeteg szál kimaradt, így lapos lett és komor az egész film. Nekem a színészek alakítása se ötös!

2015.03.22 Vibozsofi

A mindenkor érvényes Bronté történet nagyszerű feldolgozása. Romantikus, realista, humoros, sőt, egy kis thrillert is sikerült belecsempészni. Gyönyörű film, sok mondanivalóval.

2015.04.27 krisztike18

Ha romantikát és realizmust akarnánk Alkonyat és Fűrész helyett illusztrálni a tinédzser korosztálynak, akkor erre most ez az ideális film, mert a székhez ragaszt. Charlotte Brontë talán nem is sejtette, de ő már azt is tudta, milyen feszültséget tud teremteni az, amikor a romantikus drámába még egy kis thriller is keveredik.

2015.01.25 Borka

Gyönyörű film és szívszorító történet. Mia Wasikowska csodálatos benne, Michael Fassbender pedig maga Rochester. Remekmű.