Jane Eyre

Deku   2017. 12. 10.

Eszementül jó lett a története ennek a filmnek, impozáns jelenetekkel lett tarkítva. Ebben a filmben a helyén volt az egész rendezés és látványvilág. Ajánlós fajta.

Edii   2015. 04. 22.

Nekem nem igazán tetszett. A színészek alakítása sem jött be (a szinkron is gyenge), kicsit se éreztem át a köztük kialakuló érzelmeket, a kémia nem igazán működött a főszereplők között. De megnézhető.

Mano35   2015. 10. 23.

Nekem nagyon bejön ez a műfaj nagyon tetszett. A könyv után a film is nagy élmény volt. Az érzésekkel és érzelmekkel játszik ezért nagyon hatásos, megfogó.

fagitta   2015. 03. 28.

A szinészválogatás telitalálat. Sodró, magával ragadó, sőt, humoros, és már -már thriller-szerű . Egyszer legalább látni kell.

Corazon.Donq   2015. 08. 16.

A bemutató alapján nagyon vártam a filmet és szerencsére csalódnom se kellett benne. Egy nagyon vagány nagyon jól összerakott filmet kaptam, ami tele volt sok jól megkomponált zenével és humorral. Szórakoztató és aranyos szereplőkkel volt tele. Imádtam. :)