Jessabelle

Jessabelle

2015.05.20 mokanszkit

Nagyon gyenge lett, tény, hogy sok újat nem mutatott, mint horror/ thriller. A végét nem értettem, de amúgy egyszer mindenképpen meg lehet nézni. Bátran merem ajánlani a thriller kedvelőknek, hogy egyszer nézzék meg.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Nekem amúgy nagyon tetszett, sokszor megijedtem az ijesztő jelenetektől, nagyon kiszámíthatatlan és meglepő volt a végkifejlete. A hanghatások jók voltak.

2015.05.20 Sissy

Egyszer megnézhető a film, de nekem óriási csalódás volt. Igaz, hogy volt benne 1-2 kicsit ijesztő jelenet, de nem sorolnám az igazi horror, de még a thriller kategóriába sem. A keret történet elég lapos, de elmegy egynek. Kiszámítható film, tele unalmas párbeszédekkel, és zavaros részletekkel.

2016.10.28 Miss_Murder

Nem a legjobb film, amit valaha láttam, az biztos, de egyszer érdemes időt szánni rá. Igen, valóban elég kiszámíthatóak voltak egyes jelenetek de a sztori alapötlete nem volt rossz. A borító miatt adom meg rá a 3 csillagot, az még mindig tetszik. Az ... Több

2015.06.01 War Of Change

Nem volt rossz, de annyira jó sem volt, 1-2 rész ijesztő volt benne, de inkább csak érdekes volt. Nem tudom, hogy melyik volt az a film, de régebben láttam egy ehhez hasonló filmet és kb. a története is ugyanez volt.

2015.02.13 lombaresztii

Szerintem ez nem egy olyan rossz film, de nem is olyan mint pl a Démonok között, szóval egy középszerű horrorfilm, ami tetszik benne, az, hogy van története, és összetett, de ezen kívül elég lapos volt.

2018.07.25 bart

Értem, a film premierjét többször is elnapolták. Lehet, hogy féltek az elkerülhetetlen kudarctól, amire csak az jelentett volna megoldást, ha ezt úgy ahogy van, kidobják, és leforgatnak valami mást. Botrányosan gyenge lett ez a film. Ez nekik horror?... Több

2016.08.22 HappyOptimus

A rendező fogta az összes pattogatott kukorica illatú klasszikus horrorjelenetet és beleszuszakolta a legsablonosabb forgatókönyvbe. Az eredmény egy alig nézhető lehelet gyenge alkotás. Nem is értem, hogy ez miért került mozikba? Inkább a tv-filmek színvonalát hozza. Ahhoz viszont egy kicsit drága film. Egyszóval: bukás.

2016.03.05 Durran

Ez a középszerű horrorok mintapéldája. A történet nem eredeti, de a látvány nem rossz, és a vágásnak meg a hangeffekteknek köszönhetően azért össze lehet rezzeni a filmen. Igyekszik elérni a hatást, és sokszor sikerül is neki, megvan a borzongás, de a film még így is időről időre ellaposodik és unalmas egy kicsit.

2018.07.03 Gino

Ilyen gyenge filmet ritkán látni a mozikban. Az egész történet hihetetlenül elhasznált, a megvalósítás pedig botrányosan közhelyes. Nem sikerül megteremteni a horrorhoz szükséges alaphangulatot, így a film nem tud ijesztő lenni. Inkább komikus. Vagy csak simán gyenge és rossz.