Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

ZeroHero   2019. 10. 01.

Ritka kosztumos sorozat es ritka jo is. Paul Giamattiban sosem kell csalodni, o meg nem ult fel a hollywoodi penzvonatra. Minden a helyen van, minden es mindenki hiteles, aki szereti a temat, az nem fog benne csalodni egy pillanatra sem.

mamiéstöti2   2018. 12. 07.

Remek kosztümös film és a maga mondanivalóját hűen ábrázolja és nagyon aprólékosan ki van dolgozva minden.

Deku   2017. 08. 23.

Teljesen mást vártam ettől, igaz történelmi sorozat és az olyat kedvelem de ez inkább lassú és lomha volt. Ezért nem is tetszett amit összetákoltak. Nagyon béna.

csenge   2016. 11. 03.

nagyon érdekes történelmi sorozat USA második elnökének idejéből. Minden életrajzi történelmi filmnek ilyen igényesnek kellene lennie. remek színészi munka, minden résznél olyan, mintha be lennék vonva az eseményekbe, magával ragadó. sok történelmi sorozat elbújhat mellette

Paul Giamatti
Paul Giamatti