Julie és Julia - Két nő, egy recept

Julie & Julia

2023.08.28 Ergit

Meryl Streep játéka miatt érdekes ez a film!

Ritkán nézem, de néha rácsodálkozom!

Családi filmnézés, nem éppen az én ínyemre, de hatalmas rácsodálkozással vettem tudomásul... Miért is? Íme... Lassan csorgatott olvasztott, és illatozó csoki, tökéletesre pirult gyönyörű sült csirke, illatos, fantasztikus színezetű grillezett zöldség... Teljes kritika

2019.04.06 Puncs

Összességében szórakoztató, jó kis film, olyan kellemes hangulata van. Habár nekem sokkal jobban tetszett volna, ha csak Julia Child életét dolgozzák fel. Szerintem ez a két szálon futás felesleges. Meryl Streep olyan átéléssel játszik, hogy már csak... Több

2017.08.30 Deku

Nagyon hamar át tudtam érezni a történetet, beletudtam szellemülni a filmbe és ez jó hatással volt rám. Ez és maga a látványvilág nagyon jó érzéseket váltott ki belőlem. Imádtam és ajánlom.

2022.10.09 Klauka89

Nagyon kedves és igazán bájos film. Meryl Streep fantasztikusat alakít a filmben, mikor gyakorolja a hagymavágást és felvágott vagy 10 kg-t, férje meg hazaérve erre kifordult a szagtól a konyhából, haha. Mindkét főszereplő nagyon jól hozza a karakter... Több

2017.11.01 Bazzzsi

Az egyik legjobb főzős témájú film, ami egyben igaz történet is. Meryl Streep fantasztikus a filmben hihetetlen ahogy lepipálja a férfiakat. Nagyon j film.

2018.04.20 TomÁcs

Könnyed és humoros történet. Nincsenek benne világmegváltó párbeszédek és rekeszizom rengető humoros jelenetek, még is kellemes kikapcsolódást nyújt a film.

2016.05.13 VvV

Nagyon kellemes film. Jó a hangulata, remek a története. Nekem nagyon tetszett.

2019.04.27 petraszab

Remek kis film, nagyon jók az energiái, és a történetét is csak szeretni lehet. A szereplőkhöz illettek a karakterek.

2018.08.23 kevelin

Ez a film azoknak való akik igazán szeretik a főzést és nem mellesleg olvasták a könyvet. Akik arra számítanak, hogy majd izgalmas lesz vagy lesz benne valami extra azok csalódni fognak, de akiket érdekel két nő küzdelme a főzés szenvedélyével annak tetszeni fog.

2018.08.23 Bizsu82

A romantika tetőfoka ez a film. már kicsit talán túlzásokba is esik. Kategória kedvelőinek biztosan tetszeni fog. Profi színészek, jó alakítás. Könnyed, laza kikapcsolódás!

2015.04.28 Zsofi821

Nagyon kíváncsi voltam a filmre, de kicsit csalódtam. Túl sok mindent akart belesűríteni a történetbe, ezért aztán kevés idő maradt igazán megismerni a karaktereket. Roberts és Streep jól alakitottak a filmben.

2015.05.01 dps

Egy bájos és könnyed "gasztronómiai" film két szerelmes házasságról, egy elmúlt kor iránti tiszteletadásáról, valamint a mai gyorsütemű bloggoló korszakról.

2015.10.11 Alexa

Nagyon jó film, imádtam. Meryl Streep fergetegeset alakít ismét. Ha az ő neve ott van egy stáblistán, már biztos, hogy nem fogok csalódni. Mindenkinek ajánlom, aki szeret főzni :)