
Vélemények (29)
Azért tök egyedül elveszni a dzsungelben nem egyszerű történet. Nagyon természetes volt a film, nem éreztem, hogy beállítottak lennének a jelenetek, és a párbeszédek és valósághűek voltak.
Azt kell mondjam ez egy nyomasztó film, tele fordulatokkal. Zseniális színészi játékkal. Hihetetlen az eredeti történet és nagyon jól át lett adva az egész. Örülök hogy láthattam :)
Nagyon komoly film, az elejétől kezdve azt hittem, hogy nem fogja túlélni a pali, mert azt olvastam, hogy a naplójából készült. Minőségi film, ajánlom.
Nem volt rossz film, de jó se. Egynek elment, hol kicsit unalmas volt, hol felpörögtek az események. Daniel Radcliffe alakítása, meggyőző volt, ígéretes.
Kimondottan élvezetes film! Ha tetszett a 127 óra, akkor ez is fog. Annyi különbséggel, hogy ez a film, nem 2 négyzetméteren játszódik!
Hasonló filmek
Az operatőri munka kiváló, Radcliffe baromi nagyot játszik, de mégis azt kell mondanom, hogy nem tudott rám igazán hatással lenni a film. Hogy ez rendezés vagy forgatókönyv kérdése, azt nem tudom megmondani. Nem voltam különösebben csalódott, de utólag azt sem bántam volna nagyon, ha ezt most kihagyom .
Szerintem nagyon jó film, nem kedvelem annyira a főszereplőt, de ebben nagyon jól játszik, és igaz történet, megható és elgondolkodtató a kitartásról és az igaz barátságról.
McLean piszkosul jól át tudta ültetni a vászonra a valóban megtörtént eseményeket. Hihetetlen, hogy ezt valaki valóban átélte. Nagyon feszes, és remek atmoszférája van. Szinte ott éreztem magam a főszereplő mellett. Jó film volt, merem ajánlani.
A hibái ellenére van olyna erős az alapsztori, hogy magával ragadjon, és beleszegezzen a moziszékbe. És a legvégén csak ez számít. Nem ez lesz az év filmje, de hogy megéri-e megézni? Határozottan igen.
Jó kis túlélő film. Harry Pottert kicsit mókás volt így viszont látni, de Radcliffe nagyon jól játszik. Talán a történetbe tehettek volna pár kisebb csavart, mert kicsit kiszámítható.