Láthatás

Jusqu'à la garde

MovieAddict
2018/03/10

... abban az utolsó negyedórában, amikor jobban szorítottam a szék karfáját és magasabban volt az adrenalin szintem, mint bármelyik akciófilm „végső leszámolása” során. Pedig csak olyan dolgot láttam, ami a bűnügyi statisztikák szerint viszonylag gyakran megtörténik. Nemcsak Franciaországban, hazánkban is. 9/10 Több

Vox.hu
2018/03/20

Értékelés: 9.5/10
A Láthatás tipikusan nem az a film, amit sok helyen fognak vetíteni, pláne raklámozni, és amihez a rövid történetleírása révén olyan nagyon kedvet kapna az ember. Pedig nagyon érdemes beülni rá, maradandó élményt érően az. 95/100 Több

Artsomnia
2018/03/21

A tragédia, a családon belüli erőszak felé egymással párhuzamosan futnak a szavak, a cselekmények, a képkockák. A váratlan fordulatok sem zökkentik ki a drámai alkotást a természetes áramlásból. A film műfajához az elejétől a végéig hű marad. Aki szórakozásra, kikapcsolódásra vágyna, annak ezt a mozit nem ajánlom. 90/100 Több

Revizoronline.com
2018/03/21

Ez az apa is csak egy állat
A Láthatás című dráma mesteri rendezői bemutatkozás, amely gyomorszorítóan ábrázolja a családon belüli erőszak kegyetlen hétköznapiságát. BUJDOSÓ BORI KRITIKÁJA. Több

Smoking Barrels
2018/05/02

Értékelés: 7.5/10
Sok „versenytársa” közül leginkább feszes és céltudatos zakatolásával tűnik ki, mely egy olyan kényelmetlen témát húz elő a fiókból, ami elsőre közhelyszerűen hathat, de amit mi közhellyé degradálunk, az mások véresen komoly hétköznapi valóságát jelenti, ami mellett nem mehetünk el szó nélkül. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!