Kasszafúrás techno zenére

Kasszafúrás techno zenére

Stark Raving Mad

Ben (Seann William Scott) pörgős életet él, partikat szervez egy szórakozóhelyen, mellesleg ügyetlenül ügyeskedik, ahogy sokan az éjszakában. Komolyra fordulnak a dolgok, amikor Mr. Gregory (Lou Diamond Phillips), a kínai negyed maffiavezére elteszi láb alól bátyját. Adósságait pedig testvérén is kész behajtani. Ben kénytelen nagy balhéban gondolkodni, hogy kifizethesse a pénzt. Összeszed egy nem éppen alapos és forrófejű társaságot, akikkel az ember együtt egy partira sem menne el, mert sírás lesz a vége. A kiszemelt bankból elrabolandó kínai váza is túl értékes és törékeny tárgynak bizonyul, különösen, ha az FBI és a maffia is egyszerre kezdi üldözni a csapatot.

Premier (HU): 2004.09.14.

2016.09.19 Torres9

Pár meglepő pillanat, árulás, de semmi több. Scott nagyon jó, de a film gyenge, nélküle nem ért volna semmit.

2014.12.19 lollipopp

A mi minden történhet egy éjszaka-motívum nagyon tetszik. Egy percre sem állnak meg az események, pár eléggé elszállt figura és különös helyzetek. Amikor áll a történet, S. W. Scott a nézők felé meséli el a benyomásait, érdekes megoldás. Én szórakoztam.