Rakoncátlan célpont

Rakoncátlan célpont

Wild Target

Victor Maynard egy középkorú, magányos bérgyilkos. Egy napon felbérlik, hogy megölje Rose-t, a fiatal lányt. Victornak azonban megesik a szíve a lányon, és életben hagyja. A gyilkos eközben társaságot kap: Tony-t, akinek minden vágya az, hogy tanonc lehessen. Az elégedetlen ügyfél tudomást szerez arról, hogy Rose még életben van, ezért újabb gyilkost küldenek utána. Victoré a feladat, hogy ismét megmentse a lányt, Tony segítségével.

Rendező: Jonathan Lynn
Forgatókönyvíró: Lucinda Coxon, Pierre Salvadori
Ország: Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2012.12.22.

2021.01.01 uniterra

Egy jó kis vígjáték, lajtos fekete komédia. Nem is akart más lenni. Pont kellemes vacsora után. :)

2016.11.01 fazekasanett92

Maga a fiim nem volt nagy durranás. Ami miatt megnéztem, az Emily Blunt volt, mert jó színésznőnek tartom és nagyon sokoldalú tehetség. A szereplése tetszett,a más miatt nem is, de miatta érdemes megnézni .

2017.05.06 mamiéstöti2

Elég gyenge film, melyben több mára befutott színész bontogatta szárnyait. Kesze-kusza szálak futnak végig a film során, nem érdemes időt sem szánni rá.

2015.06.08 VenuszProjekt

Ez egy sok szempontból kiszámítható és átlagos film. Voltak benne jelenetek, amik majdnem megmosolyogtattak, de semmi extra. Teljesen átlagos, vígjátéknak felcímkézett amerikai valami. A sztorijával egyetemben.

Megfigyelhető, hogy Bill Nighy csak három ujjal fogja a fegyvert. Ez amiatt van, hogy egy Dupuytren-kontraktúra nevű betegségben szenved, ami miatt a gyűrűs- és a kisujját csak korlátozott mértékben tudja használni.Szerző: stomachh