Kiképzőtábor

Basic
Videók

2019.11.05 danaso

Egész izgalmas film volt, de a végét teljesen odacsapták, nyakatekert és nevetséges módon, ezzel pedig nem maradt túl jó szájízem tőle.

2017.08.01 JanneAhonen

Bonyolult film, nem árt 2-3x megnézni, ha mindent érteni akarsz. Én soha nem szerettem Travoltát, de ebben a filmben tetszett a játéka. Nagyon tetszett a film hangulata is, egy jó katonai krimi. Egyedül azért adok 4 csillagot, mert néhány részlet még sokadszori megtekintés is után is homályos/nem logikus.

2018.12.10 harnas1207

Izgalmas film, ahol már az elején tudjuk lesz valami ütős csavar. Bevallom én is belezavarodtam a végébe elsőre. Azóta már többször láttam és osztom azt a véleményt miszerint kicsit túl lett ez gondolva.

2018.03.31 Zsceeeka

Nagyon szeretem ezt a filmet, de tény, hogy én is többször láttam, mielőtt igazán megszerettem. Izgalmas, drámai, feszültséggel teli alkotás, jó alakításokkal.

2015.01.27 Sniper

Fölöslegesen, logikátlanul túlkombinált film, rég láttam, de emlékszem, hogy már akkor sajnáltam rá az időt (mármint utólag).

2016.02.02 ZiggityZag

Tökéletesen felesleges és értelmetlen film, hiába a "sztárok" ez így édeskevés. Ennyi!

2015.02.08 radnotirita

3× néztem meg mire megértettem, de így nagyon jó film! Mindenkinek tudom ajánlani, aki nyitott a drámai krimikre.