Knight Rider (1982-1986)

Knight Rider

David Hasselhoff
David Hasselhoff

atombence   2019. 07. 19.

Mondjuk ki: Ezt a sorozatot csak szeretni lehetett....

A Knight Rider a 80-as évek legsikeresebb sorozata volt, a 2010-es reboot nem okozott akkora sikert, ezért is lett csak egy évados. Szemben ezzel, ami megélt 4 évadot + egy mozifilmet is. Ha esetleg még nem ismernéd: Tessék azonnal megnézni valahol! Mind a 4 évadot! Nem fogod megbánni!

mamiéstöti2   2015. 01. 23.

David Hasselhoff kultikus alakja a film világnak. Ritka, hogy két világsikerű sorozatba főszereplő legyen valaki.Igaz a Baywatch-ot nem mindenki miatta nézte, de ebbe a sorozatba talán csak Kit vagányabb nála. Michael mindenkit legyőz. 5/5

indingo   2017. 12. 03.

Máig a fülembe cseng, ahogy a kocsi - nem túl férfiasa - mondja, hogy Michael. Szerettem ezt a sorozatot, minden részben történt benne valami. Furcsa, hogy már ilyen régi darab.

baalint   2017. 11. 21.

Annyira vicces jelenetek vannak benne mai fejjel. Ez a technológia ami akkor csúcsnak számított volna ma nevetséges. Meg az is hogy minden részben összejön valami nőcskével...

Gergely Varju   2016. 04. 04.

Akkor nem volt más. Menő verdák, látványos akciók a szúk csatornakínálat mellett eladták itthon. De amúgy semmi különös, némi lapos történettel. És persze nem is igazán jó szereposztással.

Faarkaas   2015. 10. 28.

Sosem szerettem igazán a sorozatot. Annak ellenére hogy a történet ötletesnek akar tetszeni nekem nem jött be és unatkoztam rajta. Inkább azt mondanám hogy gyermekeknek való felnőtt fejjel nem igazán erdekes.

A sorozat lezárása után K.I.T.T.-et a Pontiac kérésére bezúzták. Egyedül a kaszkadőrautókat tarthatta meg a stúdió.

(Danny)

Ha a sorozat betétdala megszólal David Hasselhoff lányai azonnal elkapcsoltak, inkább viccesnek találták apjuk megjelenését.

K.I.T.T-et eredeti tulajdonosa 2007-ben 30 millió forint körüli összegért árulni kezdte kitűnő állapotban.

K.I.T.T szinkronhangja és David Hasselhoff csak 8 hónappal a forgatás megkezdése után találkoztak.

Hasselhoff a való életben is egy ideig a Pontiaccal járt, de ebből hátránya származott, mivel zaklatták őt.