Knight Rider

Knight Rider

2024.04.14 Kazuma1991

A kocsi

Jó sorozat volt, és azóta is várom, hogy legyen ilyen kocsim Toyotában!

2015.01.23 mamiéstöti2

David Hasselhoff kultikus alakja a film világnak. Ritka, hogy két világsikerű sorozatba főszereplő legyen valaki.Igaz a Baywatch-ot nem mindenki miatta nézte, de ebbe a sorozatba talán csak Kit vagányabb nála. Michael mindenkit legyőz. 5/5

2017.12.03 indingo

Máig a fülembe cseng, ahogy a kocsi - nem túl férfiasa - mondja, hogy Michael. Szerettem ezt a sorozatot, minden részben történt benne valami. Furcsa, hogy már ilyen régi darab.

2022.09.23 Robinson76

Ma már nem tartom annyira, mint rég

A napokban pörgettem bele a korábban már látott első évadába, és töredelmesen bevallom: jobb sorozatra emlékeztem. Valószínűleg idővel megszépültek az emlékek, no meg azóta eltelt vagy 30 év, és ami akkor tetszett, ma már nem feltétlenül. Ettől függetlenül egy ikonikus darabról és annak ikonikus zenéjéről van szó, amibe érdemes volt belenézni, még így több évtized távlatából is.

2017.11.21 baalint

Annyira vicces jelenetek vannak benne mai fejjel. Ez a technológia ami akkor csúcsnak számított volna ma nevetséges. Meg az is hogy minden részben összejön valami nőcskével...

2016.04.04 Gergely Varju

Akkor nem volt más. Menő verdák, látványos akciók a szúk csatornakínálat mellett eladták itthon. De amúgy semmi különös, némi lapos történettel. És persze nem is igazán jó szereposztással.

2015.10.28 Faarkaas

Sosem szerettem igazán a sorozatot. Annak ellenére hogy a történet ötletesnek akar tetszeni nekem nem jött be és unatkoztam rajta. Inkább azt mondanám hogy gyermekeknek való felnőtt fejjel nem igazán erdekes.

2019.07.19 atombence

Mondjuk ki: Ezt a sorozatot csak szeretni lehetett....

A Knight Rider a 80-as évek legsikeresebb sorozata volt, a 2010-es reboot nem okozott akkora sikert, ezért is lett csak egy évados. Szemben ezzel, ami megélt 4 évadot + egy mozifilmet is. Ha esetleg még nem ismernéd: Tessék azonnal megnézni valahol! Mind a 4 évadot! Nem fogod megbánni!