Vélemények: Kőkemény család (2005)

Ms. Akárki   2019. 07. 30.

Everett párját, Meredith-et már nagyon sajnáltam ahogy a család pont karácsonykor szinte eltiporta bosszúból amiért elvette a kis fiacskájukat. Kellemes tipikus amerika romantikus vígjáték, bár szerintem néhol túl nyomasztó is.

indingo   2017. 07. 17.

Remek szereposztású romantikus dráma. Furcsa volt egy szomorkás hangulatú karácsonyi filmet látni, de nekem tetszett. A története nem túl egyedi, de nem zavaró.

VvV   2016. 05. 10.

Nekem nagyon tetszett a film, szólt valamiről volt mondanivalója. Nem egy szokványos karácsonyi film.

Curacao86   2015. 06. 23.

Nézhető, de nem kiemelkedő dráma. A szereplők jól lettek összeválogatva, a sztori rendben van, sőt, talán kicsit komolyabb hangvétellel még értékelhetőbb lenne, de az már más műfaj, és a néző pedig a vígjátéki vonalat kedveli inkább.

Hablaty   2016. 10. 13.

Kellemes karácsonyi történet volt. Túl sok csavar nincs benne, de nekem tetszett.

dombia94   2015. 02. 09.

Nagyon megható kis karácsonyi film! Rachel McAdams az egyik kedvenc színésznőm, és most sem kellett csalódnom benne. Csak ajánlani tudom!