Kölcsönlakás

Kölcsönlakás

Artsomnia
2019/02/15

Mindent összevetve, ha szeretnétek egy kellemes másfél órát eltölteni a moziban, akkor bátran ajánlom a filmet, ami Valentin-napi programnak sem utolsó. Több

Revizoronline.com
2019/02/15

Pár poén, és más semmi
Dobó Kata biztosra ment, de csak annyit ért el, hogy a végeredmény nem annyira kínos, mint a Pappa pia. Néha valóban lehet nevetni a Kölcsönlakás művi fergetegén. A többi dermedt csend, szeszélyes évszakok. PAPP SÁNDOR ZSIGMOND KRITIKÁJA. Több

Vox.hu
2019/02/19

Értékelés: 3.5/10
Majdnem mindenki félrelép, avagy a magyar vígjáték legkínosabb időszaka köszön vissza Dobó Kata első rendezésében. S nem köszönjük meg neki, hogy visszaköszön. Több

Kultúrpart.hu
2019/03/12

Ráfért volna egy alapos felújítás
Dobó Kata a magyar vígjátékok legrosszabb reflexeit idéző, bugyuta filmet hozott össze a Kölcsönlakással.
Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2019/03/12

Miért ne rendezzen Dobó Kata filmet?
A történetet sajnos nem lehet elemezni, a cselekmény rögtön az események közepébe vág, ami persze nem lenne gond, ha lenne rendes egy valamirevaló sztori. A karakterkidolgozás fogalmát távolról se ismeri a rendezőnő, filmje üzenetét pedig kereshetjük örökké, megtalálni viszont biztosan nem fogjuk. Több

Art7.hu
2019/03/14

Alacsonyra céloz
A vállalt minimumot teljesíti és a 150 ezres nézőszámot valószínűleg megközelíti majd – hogy aztán csendben elfelejtsük, hogy Dobó Kata első rendezése valaha is létezett. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!