A pokol mélyén

A pokol mélyén

Kolskaya sverhglubokaya

Egy kutatócsoport útnak indul, hogy felkutassák a világ legmélyebb tengeralatti járatát. Amit azonban ott találnak, az a teljes világra halálos fenyegegést jelent.

(csd)

Rendező: Arseny Syuhin
Forgatókönyvíró: Samuel Stewart Hunter, Arseny Syuhin
Ország: Oroszország
Premier: 2020.11.04. | Telekom TVGO (2022.03.03.)

KULCSSZAVAK

2022.03.25 kabel

Bugyuta

Rég látni ilyen rossz színészeket ilyen semmirekellő szkripttel.

2021.06.14 Kóborló

a nap véleménye

A világ legmélyebb fúrása

A film helyszínválasztását egy valós esemény generálta, hisz a volt Szovjetunió valóban végrehajtott egy mélyfúrást a Kola-félszigeten; 1970-ben kezdték meg a fúrást, és 1989-ben fejezték be. Eme fúrást – akárcsak jelen filmünkben – tudományos célokr... Teljes kritika

2021.08.16 stevepisti

Látvány, képi világ rendben, még a színészi alakítások is meglepően jók, de a sok ellentmondás, logikátlanság annyira kiábrándító volt, és szembetűnő. Ami még nagyon nem tetszett, a filmvégi "lény", az számomra nagyon nevetségesnek hatott. Így max egy közepes értékelést ér meg nekem.

2021.08.07 betegphiu

Nem is tudom

Szét van esve a film, de brutálisan. Felesleges párbeszédek, értelmetlen cselekmények, össze-vissza keverés. Nem jó a lift, de mégis. Sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle. Egyszer nézős, épphogy 3-as.

A film összbevétele 596 370 dollár volt (imdb.com).

A film rendezőjének, Arseny Syuhinnak ez volt az első egész estés rendezése, korábban csupán rövidfilmeket készített. Szerző: Kóborló