Krokodil Dundee

Crocodile Dundee
indingo
David Gulpilil
Paul Hogan

Mick Dundee az őserdő réme, aki minden nap megküzd a legkülönfélébb vadállatokkal, és egyszer egy krokodillal való küzdelme után sebesülten kelt át a dzsungelen. Hőstetteinek híre megy, és a New York-i újságírónő, Sue úgy dönt, felkeresi őt. Miután a legkülönbözőbb kalandokon mennek át együtt… Több

Rendező: Peter Faiman
Forgatókönyvíró: Ken Shadie, John Cornell, Paul Hogan
Ország: Ausztrália
Premier (HU): 1987.08.19.

2023.01.15 bajkaizoltan

Egyedi.

2017.10.23 Deku

Na az ilyen filmeket például nagyon tudom kedvelni mert ez derekasan helyt tudott állni. Ez a film egész stabilan össze van tákolva. Szerintem teljesen rendben van mind a karakter felépítés mind pedig a történeté.

Paul Hogannak nem is állna más szerep jól.Ebben viszont nagyon hitelesen játszik.Szerethető mozi,és van benne izgalom,kis romantika,plusz fanyar humorral meghintve.Kultfilmmé nőtte ki magát.

2017.10.03 indingo

Pár hete elcsíptem belőle az utolsó 40 percet, persze előtt már százszor láttam korábban, de szerintem még mindig megállja a helyét. Kedvelhető kalandfilm.

2015.05.12 ZeroHero

Kozepszeru, am de maradandoan vicces film. Amikor a varosban az utcara kilepve mindenkinek elkezd koszonni Dundee, majd egy ido mar a tomeg miatt nem birja tovabb - na ez a jelenet nagy klasszikus.

Paul Greco és John Snyder mindketten szerepeltek A harcosokban (1979).Szerző: Thibo84

A metrójelenet, amelyben a két főszereplő úgy éri el egymást, hogy Mick átlépked az emberek fején, felidézheti az ausztrál juhászkutyák képét, amelyek időnként felmásznak a juhok hátára, hogy gyorsan átjussanak egyik oldalról a másikra.Szerző: Thibo84

Paul Hogan megállapította, hogy az USA-ban Chuck Norris és Rambo keresztezésének tekintik a karakterét.Szerző: Thibo84

2016-ban azt híresztelték, hogy a filmet újraindítják, és Chris Hemsworth lép Paul Hogan helyére.Szerző: Thibo84

(2015. 10. 18.)
Nem kell mindig világmegváltás, ha nem akarunk mást, mint egy kis felhőtlen szórakozást, nyugodt szívvel keressük elő ezt az alkotást, biztosan nem fogunk csalódni benne. Krokodil Dundee-t szeretjük, és kész! Több