Krokodil Dundee

Crocodile Dundee

2023.01.15 bajkaizoltan

Egyedi.

2017.10.23 Deku

Na az ilyen filmeket például nagyon tudom kedvelni mert ez derekasan helyt tudott állni. Ez a film egész stabilan össze van tákolva. Szerintem teljesen rendben van mind a karakter felépítés mind pedig a történeté.

Paul Hogannak nem is állna más szerep jól.Ebben viszont nagyon hitelesen játszik.Szerethető mozi,és van benne izgalom,kis romantika,plusz fanyar humorral meghintve.Kultfilmmé nőtte ki magát.

2017.10.03 indingo

Pár hete elcsíptem belőle az utolsó 40 percet, persze előtt már százszor láttam korábban, de szerintem még mindig megállja a helyét. Kedvelhető kalandfilm.

2015.05.12 ZeroHero

Kozepszeru, am de maradandoan vicces film. Amikor a varosban az utcara kilepve mindenkinek elkezd koszonni Dundee, majd egy ido mar a tomeg miatt nem birja tovabb - na ez a jelenet nagy klasszikus.

2022.08.20 Caravaggio1978

Amikor nem volt miből válogatni, jó volt

Most nagyon rövid leszek, az alábbiakban felteszek egy kérdést amire mindenki magába fogja tudni a választ, de azért majd súgok, a film ennyit ér majd, ennyi volt benne a művészeti érték. Tehát mi az a jelenet ami bevillan? Linda Kozlowski hátsó fele.

2019.08.01 Ms. Akárki

Igazi klasszikus és időtálló kalandfilm, vígjáték. Remek hogy még ennyi év után is ki tudja kapcsolni az embert. A helyszínek, a látvány és a sajátos remek humort is imádom. Paul Hogan klasszikus.

2018.09.09 Norbert93

Időtálló kalandvígjáték.

2022.08.19 Reitman

Bár én nem ismerem Haul Hogant annyira jól, de az biztos, hogy egy nagyon tehetséges színész és humorista. A Krokodil Dundee figurája nagyon karizmatikus és kedvelhető, és a szövegek is nagyon… Auszik. Valahogy ez nem jött össze egy szuper filmmé. Pa... Több

2015.03.18 Vuk

Tipikus nyolcvanas évek vígjáték, de azt a hangulatot nagyon hozza. De szerintem ma is megállná a helyét, annyira bájos, kellemes, tele jó humorral és baromi jó színészekkel. Nagyon ott van a helyén.

2015.12.31 Penge

Imádom ezt a filmet. Igazi jó vígjáték tele humorral, élvezetes szereplőkkel, helyzetkomikummal. Ez egy nagyszerű alkotás, amilyen ma már szinte egyáltalán nem készül.