La dama rossa uccide sette volte

A "Vörös Hölgy" átka még mindig él, és ugyanolyan erős, mint annak idején. A leszármazottakon is kitör az őrület, és nem ismernek kegyelmet a vagyonért és a hatalomért vívott harcban. Lesz olyan, aki megőrzi az elméje épségét? Túléli-e valaki az öldöklést? Majd a "Vörös Hölgy "… Több

Rendező: Emilio Miraglia
Forgatókönyvíró: Fabio Pittorru, Emilio Miraglia
Ország: Olaszország, Monaco
Premier: 1972.08.18.

2022.04.14 Interfectorem Sabnock

A Vörös Hölgy átka.

Mielőtt hozzákezdenék a "mélyenszántó" kritikámhoz, hagy említsek meg egy nekem nagyon zavaró dolgot, itt az oldalon... A film egy kemény giallo, amiben a misztikum is helyet kapott. Erre mit olvasok a műfaj megjelölésénél? Horror/Thriller/Krimi/Misz... Teljes kritika

A filmet az USA-ban The Red Queen Kills Seven Times, majd Blood Fest és Feast of Flesh címen, Franciaországban pedig La dame rouge tua sept fois elnevezéssel vetítették a mozik.Szerző: Archívum

Csak Olaszországban a film bevétele 513 millió 800 ezer lírát tett ki.Szerző: Archívum

A filmet az olasz mozikban a Cineriz forgalmazta, és a bemutatója 1972. augusztus 18-án volt.Szerző: Archívum

A La dama rossa uccide sette volte volt Emilio P. Miraglia második giallója és egyben utolsó filmje volt.Szerző: Archívum

A filmet főként, vagy nagyobbrészt Würzburgban és Weikersheimben forgatták.Szerző: Archívum