
Vélemények (3)
Írj véleményt
Nagyon jó film, egy bajom volt vele: néha összekevertem a szereplőket, annyira hasonlítottak egymásra. :D
Az időzítés fontosságáról
Hát gyerekek, ez szerintem jó film lehetett, de sajnos totál nem tudtam rá odafigyelni, mert ami itt 2026 áprilisában Magyarországon zajlik, az az abszolút filmszínház, ami után nem éri el semmilyen 1970-es évekbeli maffiatörténet az ingerküszöbömet.... Több