
Vélemények (5)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Hát rég láttam ennyire vacak filmet. Watts rohangál ide-oda és telefonálgat, ezzel kitölti a film 3/4 részét. Idegesitő végig a lihegés, nyavajgás, hiszti, meg egyebek. Miután a suliból megmondták azonnal menjen oda, ez még haza sem megy az autójáért... Több
A film egy jól sikerült iPhone reklám. A történet még jó is lett volna, ha nem csináltak volna egy értetlen, buta nőt a főszereplőből, aki elindul kocogni, kb. 5 percet sétál attól a helytől ahol lakik, majd eltéved, azt se tudja hol van. Össze-vissz... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Naomi Watts egy aggódó édesanyát alakít, akinek egy izgalmas és nagyon drámai óráját meséli el ez a film. Watts 1 éve veszítette el férjét, gyermekeinek apját, a tragédia évfordulója nyomja főhősünk családjának a vállát, akik azóta próbálják túltenni... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Manapság az erdőfürdőzés, az erdőben való futás, vagy nevezzük bárminek, igencsak jótékony hatással bír az emberre. Ebben a filmben azonban Naomi kicsit mintha össze lenne zavarodva, és azt sem tudja, melyik út hová vezet… Így talán érthető a film cí... Több