Az utaskísérő - Senkit nem hagy kielégítetlenül

Larry Gaye: Renegade Male Flight Attendant

2018.04.24 TomÁcs

A főszereplő paliról mindig az jut az esze,be, hogy ő volt a főgonosz a Szökés új évadában itt meg egy igazi lúzert alakít. A film nem valami humoros és karakterek is elég fárasztóak.

2017.04.15 indingo

Régi retro vígjátékokat juttatta eszembe. Nem volt rossz, semmi ismert karakter így nincs ami elvonja a figyelmünket a sztoriról. Helyenként még vicces is volt, bár nehezen indult.

2016.05.27 Bogi87

"Annyira rossz, hogy már jó" - jól szórakoztam rajta.

2016.04.21 raczdavidzsolt

Denzel Washington óta tudjuk, hogy a pilóták és légi utaskísérők nagykanállal habzsolják az életet. Ebben a filmben mindezt büntetlenül teszik, de semmi nem tart örökké, robotokra akarják cserélni őket. Larry Gaye-nek jut az a megtisztelő feladat, ho... Több

2016.11.08 kicsimano

A film kezdetbenbtele van a légi utaskísérőkkel kapcsolatos előítéleteket meglovagoló poénokkal, amik igen mulatságosak, ám egy idő után sajnos ezek a poénok apadni kezdenek. Összességében nem rossz film, egyszer nézhető.

2016.12.02 gubimari

Egy pillanatig sem szabad komolyan venni ezt a filmet és akkor biztosan nem fog csalódást okozni. Nekem például jónéhány mulatságos percet okozott, jól szórakoztam rajta.

2015.10.23 Mano35

Várom a magyar verziót mert egy valóban humoros, jól felépített film és végig pörgős, cselekményes, nem hagy unatkozni. Hozza azt amit egy jó vígjátéktól elvárhatunk!

2017.03.27 Szinano

A film pontosan olyan, mint amit a trailer és a leírás ígér. Nagy ökörség az egész, semmit nem kell és nem lehet komolyan venni a filmben. Nekem tetszett ez az agyzsibbasztó marhulás, ilyen is kell.

2017.08.28 ocskol

A történet maga nagyon gagyi, ahogy az összes szereplője is de valamiért éppen ez tesi a filmet kellően humorrá és nevettetővé. Egyszer, és szigorúan csak egyszer nézhető és élvezhető.

2016.09.17 krazucsi

Nem tudom eldönteni, hogy Az utaskísérő a borzasztó gyenge, vagy a zseniális kategóriába tartozik, így végül 4 csillagot adtam rá. Néha már annyira gagyi, (valószínűleg szánt szándékkal), hogy már ez is megnevetteti a nézőt. Összességében tetszett.

2016.01.03 jazzy

Anno azt mondták volna erre, hogy VHS-film. Nem is értem, miért hozták ezt el a mozikba, de hát a forgalmazó biztos jobban tudja. Közepesen fájdalommentes, helyenként vicces vígjáték, ami nem feltétlenül éri meg a mozijegy árát, de ha már, akkor érde... Több