Az elfeledett herceg

Le prince oublié

2021.10.30 HanGa

Remek francia film. Nem egyszerű fába vágja az a fejszéjét, aki ebben a témában akar jó filmet készíteni, de itt sikerült.

2020.09.20 Lonka

Nem pont ilyenre számítottam, de egy remek film. Érdekes kérdéseket vet fel és nem egy hétköznapi stílusban tálalja. Kicsit Adam Sandler Esti mesékje jutott az eszembe.

2020.10.05 Annuska

Omar Syt nagyon bírom, de ez most nem tetszett tőle. Sokszor volt ránézésre giccses a film, annak ellenére hogy szomorkás a hangulata.

2020.02.20 Lowcash

Csodás film, segít megérteni az apáknak, milyen nehézségekkel szembesülnek lányaik a felnőtté válás során, és megmutatja, hogyan kerülhetnek közelebb egymáshoz. Szerintem az egész család számára kötelező darab.

2020.10.03 indingo

Azt hittem ez egy vígjáték, de elég hamar átcsapott depis hangulatba a film, ami nem lenne baj, de valahogy a közepétől érdektelen lett a film.

2020.05.17 miki

Se nem szórakoztató, se nem vicces igazából. A vizuális ötleteket értékelem, de maga a film nagyon üres és kihagyható. Michel Hazanaviciustól ennél sokkal többre számítottam, és szerintem nem vagyok egyedül ezzel.

2020.04.16 gerda

Félúton álom és valóság közt - nem rossz az elképzelés, mégis kicsit csalódott vagyok, az érdekes történet ellenére a képzeletbeli világ megjelenítése túlságosan banális. Szerintem ez tipikusan az a film, ami a gyerekeknek jobban tetszik, a felnőttek pedig kísérőként elviselik.

2020.05.11 zádor

Ötlettelen és humortalan, szirupos Disney-utánzat, amire kár elpazarolni az időt. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ennél sokkal többre számítottam, és csak mellékesen teszem hozzá, hogy Omar Sy-t nagyon bírom...