Légcsavar

Flightplan

2015.06.04 miska1967

Halál unalmas, és annyira nem élethű, hogy az már fájt. Aki ezt a való életben próbálta volna kitervelni és megvalósítani, az az első percben lebukott volna. Nagyon nem tetszett, hogy hogy nem lehet észre nem venni egy gyereket? Az nem látja meg, ak... Több

2015.05.20 mokanszkit

Egyszerűen fantasztikus film...teljesen lekötötte a figyelmemet, Én a film utolsó pillanatáig nem tudtam hogy ki rabolhatta el a kislányt és hogy hol van! Nagyon jó film.

2016.02.21 zsfarkas

Elcsépelt, érdektelen film, unalmas jelenetekkel, átlagon aluli színészi alakítással. Vétek megnézni, főleg moziban. Pénz és idő pocsékolás. És még őszre is csapták a végét.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Moziban láttam, de azt kell, hogy mondjam nekem annyira nem tetszett...hogy miért? Azt igazából én sem tudom pontosan, egyszerűen nem kötötte le a figyelmemet, unatkoztam a film alatt, na meg hát ízlések és pofonok.

2018.11.02 Bedecs.hu

A magyar cím elég elcs***ett, de a film az iszonyatosan tetszett. Végig izgalmas, fordulatos, nagyon jól fel van építve.

2015.03.23 piZZola

Láttam már jobb filmet is, az egyszer biztos, de legalább érezni, hogy próbálkoznak. Időről időre egy kicsit unalmassá válik a film, de újra és újra képes felpörögni. Sajnos a csavar nem képes a meglepetés erejével hatni, enyhén kiszámítható, de ez n... Több

2015.02.21 kuba.pal

Flightplan - Légcsavar, hát persze. A Repülési terv túl hű fordítás lett volna. Egyébként a film nem rossz, inkább olyan átlagos. Jodie Foster alakítása jónak mondható, kellő mennyiségben láthatunk sztárokat. Egyedül a film tempója az, ami nem megfelelő, hagyják ellaposodni, holott jó sztori ez.