Legénybúcsú Extra

Legénybúcsú Extra

2023.05.10 BlurdieDesigns

Nagyon jól betalált ez a film

A szereplők jelleme és karakterfejlődése, a sztorivezetés, és persze a poénok is remekül el lettek találva. Az, hogy statisztaként is szerepelhettem a filmben, pedig egy külön élmény volt, köszönöm!

Szórakoztató kikapcsolódás, csak ajánlani tudom mindenkinek.

2023.05.25 magyarz Nézhetetlen

Tragikus

Az első öt percet leszámítva nézhetetlen a film. Erre a fércműre nincs bocsánat, hogy hogyan kerülhetett be egyáltalán egy mozi repertoárjába. Az alkotónak el kellene gondolkozni a hogyan továbbról, bár ennél lejjebb már nem nagyon van folytatás.

2023.05.14 István Gyetvai

Szuper film, ne hagyjátok ki!

Először is szeretnék gratulálni a film szereplőinek és alkotóinak. Kiváló film, szuper rendezéssel és tehetséges, feltörekvő színészekkel. Külön plusz pont, hogy sikerült megnyerni Kálloy Molnár Pétert az apa szerepére, szerintem telitalálat volt az ő személye. Nagyjából Üvegtigris szintű hangulat, töredék költségvetésből összerakva. Ne hagyjátok ki, én nagyon jól szórakoztam! SzkiTon-rajongóknak különösen ajánlott. Csillagos ötös.

2023.05.09 orlando

Remek.

Nagyon jó film.

2023.05.08 Kendra

Nagyon jó film. Ajánlom mindenkinek. Szórakoztató de mindemellett van benne mondanivaló is. Szereplők és a rendezés is szuper

2023.05.07 Én

Imádom

Eredetileg azért néztem meg a filmet, mert a nagy része a városomban játszódik, és Rózsa Gábor a film rendezője is ide valósi, és mert szerepeltem benne statisztaként, de azt kell mondanom ezek nélkül is egy nagyon jó filmként tartanám számon, tele van nagyon jó poénokkal, szerethető karakterekkel és egy jó alapsztorival,szívesen újra nézném bármikor, imádtam, ajánlom mindenkinek!

2023.05.06 Anett Fekete

Egy srác, aki mindig úgy érzi akkor szeretik csak, ha a másik kedvében jár

Nem csak a poénok, hanem a film mélyebb érzelmi tartalma is nagyon erős. 10/10

2023.05.06 Szuszu27

2023-as év legjobb filmje.

Tegnapi nap folyamán volt szerencsénk megnézni a filmet a Debreceni Apolló moziban. Egyszerűen zseniális a film. A történet, a karakterek, a poénok, olyan szinten magával ragadó volt hogy a film elején amit vettünk folyadékot azt elfelejtettük meginni, pedig nagyon szomjasak voltunk mind a ketten. Gratulálok a készítőknek, biztos hogy többször megfogom nézni.

2023.05.14 Zsuzsanna400359

Szuper film, jó szórakozás. Tényleg barátokkal érdemes nézni, és együtt nevetni. A vége különösen tetszett, jó megoldás.

2023.05.13 Évi75

Nagyon szuper a film, ennyit már rég nevettem. Tartalmilag is jó volt, a szereplők is nagyon jól játszottak. Érdemes megnézni.

2023.05.12 Horváth Rita

Érdemes megnézni

Szórakoztató, könnyed, humoros, őszinte és van mondanivalója. Nagyon tetszett!

2023.05.12 R2d2

Végre egy jó magyar vígjáték

Az elözetesben nincsenek poénok, de a filmben annál inkább. Kellemes kikapcsolódás.

2023.05.12 László400305

A humor magasiskolája

Természetes, nem erőltetett poénok. Rég láttam ennyire szórakoztató és egyben megható filmet.