Legénybúcsú Extra

Legénybúcsú Extra

2023.11.25 Ahoj poplacsek Nézhetetlen

12 percnél éreztem, hogy feladom, de végül 20 percig bírtam.

Ez valami egészen hihetetlenül rossz. Az 1990-es évek rettenetesen gagyi tarhálós termékelhelyezéses filmjeinek a hagyományát eleveníti fel. Iszonyú a kivitelezés, miközben teljesen indokolatlanul, hosszasan és nagytotálban perceken át tolják az arcu... Teljes kritika

2023.05.06 Powerzsoooti

Rózsa Gábor - a rendező - aki színészt faragott Virsinszki Zoliból!

Premier előtti vetítésen volt szerencsém részt venni a debreceni Apolló moziban. Elég régi szokásom, hogy nem nézem meg a trailert a film vetítése előtt, hogy ne legyenek elvárásaim vele szemben. Így nem mondhatom azt, hogy elvárásokon felül/alatt teljesített a film. Na de a hosszas felvezetés után, csak annyit mondhatok, hogy nagyon tetszett a film a következők miatt: - Ütősek voltak a poénok, amelyekből olyan sok volt, hogy más vígjátékokhoz képest 2 filmre is elég lett volna. - Nagyon jó volt a történetvezetés, végig lekötött a sztori, hirtelen azt vettem észre, hogy véget ért a film. - Szerethetők a karakterek, nagyon jó az egyedfejlődésük és persze kiválóak a színészek! - Profi a rendezés, nagyon tetszett vágás, senki sem mondaná meg róla, hogy ez egy független film (egy fillért sem kapott az állami zsíros kondérból). Ilyen az, amikor a tehetség pótolja a hiányzó 100 millió forint(oka)t!

2023.05.16 King Leonidas

A mai nap állása szerint 104 szavazat, 96 %. Ez igen, valakinek jó sok lelkes barátja van. Talán majd jön néhány valódi néző is, és értékelni fogja ezt a „csodát”. Én már csak a gerillamarketing büntetéseként is egy csillagot adok.

2023.05.13 Szabó Benjamin Nézhetetlen

Wrong in so many ways

Sajnos a filmnyelvet nem sikerült használni a filmben, és az operatőri munka is koncepció nélküli. A történetmesélés és a dramaturgia még a magyar filmek színvonalához képest is kritikán aluli. Tökéletes példája a film annak, hogy mi lesz abból, ha nagyszerű színészek nincsenek jól instruálva. Az látszik, hogy a készítők szorgalmasak, de simán szorgalommal, tudás nélkül nem lehet a filmnyelvet magunkévá tenni. A dramaturgia javításáért megérne a film egy újravágást, egy jó vágó csodákra képes, de itt sajnos nagyon sok minden hiányzik az utómunkából. Nincs a vágás mögött koncepció, nem tudatosan vannak használva a vágópontok, nem vezet a szál semerre. És csak egy jó tanács alkotótól az alkotónak hogy ha meg akarja magát az ember mérettetni, és igazi véleményeket szeretne a filmjére kapni, akkor ne a családjának és a barátainak promózza a filmet, mert azzal nem fog valós képet kapni a skilljeiről. Ez csak alkotóként egy fontos szempont, hogy tudd, hogy amit csináltál, az tényleg értékes, vagy sem.

2023.11.24 sptt

Felesleges volt megnézni. Történet nulla, koncepció valószínűleg létezett, de a hosszas és felesleges sztori során valahol ködbe veszett. A színészek sem hozzák a legjobbjukat, Michl Juli és Varga Ádám kitűnik a többiek közül, igyekeznek, de Juli val... Több

2023.05.07 Nagy Tamas

Jó kis vígjáték ez, érdemes moziban megnézni a hangulat miatt. Van pár klisés poén, de összességében kellemes meglepetés

Ebben jók vagyunk, de tényleg

A magyar filmgyártás mindig híres volt a vígjátékairól, mi sem bizonyítja ezt jobban mint ez a film is. Ha megfelelően van egy film rendezve, minden sikerül. Pontosan ezt látjuk. Így kell egy vígjátékot készíteni. Az elmúlt évtized legjobb magyar alkotása.

2023.05.06 yetiforrest

Köszönöm!!!

Szeretném megköszönni mindenkinek, aki részt vett ennek a filmnek a megalkotásában. Hiszen most látható igazán, hogy nem az a legfontosabb egy filmben, hogy mennyit sikerült rá elkölteni, hanem hogy vannak olyan fiatalok, akik olyan tartalmat képesek gyártani az átlagos filmgyártás költségének töredékével, ami nem csak 1-5 percig képesek lekötni a néző figyelmét. Bár mindenkinek felvetődhet a kérdés, hogy valóban szeretnék megtartani ezt az értéket és nem fogják-e elfelejteni azt, ami most éppen a legnagyobb erényük, még is azt gondolom – mi után ma láthattam a filmet és beszélgethettünk az alkotó csapat egy részével – egyenlőre úgy gondolom, hogy maximális bizalmamat élvezik. Abban bízok, hogy azt a nagyszerű lehetőséget amit kaptak, abból csak előnyt kovácsolnak és bebizonyítják, hogy okosan és költséghatékonyan is lehet értékes és szórakoztató tartalmat gyártani. Sikerült elérni az alkotóknak és a stábnak, hogy nem sok-sok száz millió forint elköltése után – amikor beülök megnézni a filmet – az órámra pillantva figyelem, hogy mennyi idő van még a vetítésből. A film szerintem mindenkit megszólít…azt is aki már át élte ezt az élményt és azt is aki még csak előtte áll. Sok sikert kívánok az alkotóknak és bízom benne, hogy hasonlóan remek szórakoztatást nyújt minden nézőnek, aki ezt a filmet válassza, akár egy CGI filmmel szemben is (természetesen a párjával együtt)…. Köszönöm….

2023.05.11 István Nagyhajú

Tökéletes magyar film

Gyerekek, ez a film valami hatalmas volt, nagyon régen nevettem ennyit, pláne magyar filmen. Csak és kizárólag azért mentünk el moziba erre a filmre, mert premier volt, így találkozhattunk a színészekkel is, illetve az egyik főszereplő, Virsinszki Zoltán miatt. Hála Istennek, hogy elmentünk rá, és nem vártuk meg még valamelyik tévécsatorna leadja. Nem emlékszem, hogy a majd két és fél óra alatt bármikor is elvesztette volna a film a figyelmem. Nagyon vicces volt, ellenben volt sztori is a hozzá. Ez az a film, ami miatt újra szívesen megyek moziba magyar filmre is, és javaslom minden kedves Mafab-olvasónak, hogy ne hagyják ki ezt a lehetőséget, programot. Nagyon sok moziban vetítik. Ja, és mielőtt bárki megkérdezné, ezért én semmit nem kapok, viszont kíváncsi vagyok a véleményetekre, így, ha valaki megnézi, és lesz ideje, akkor írja már meg, hogy hogyan tetszett! Sziasztok!

2023.05.13 István400340

Vicces, jó hangolatú, nagyon jó vígjáték

Nevetés az elejétől a végéig, némi drámai csavarral. Ajánlom. 100%. A magyar filmek közt az egyik legjobb.

2023.05.17 Sándorné Kiss

Gratulálok

Hajdúböszörményben láttam a filmet. Szuper, szórakoztató, tele poénokkal. A színészek nagyon jól játszották a szerepüket, jók voltak a helyszínek. Rengeteget nevettem. Csak gratulálni tudok a stábnak. Láttam az előző filmet is, és várom a következőt! Csak az így tovább!

2023.05.12 Sebiilles

Gratulálok

Nagyon tetszett a film, jó poénok vannak benne. Örülök, hogy megnézhettem. Van mondanivalója, a mai kornak megfelelő, van benne dráma is. A vége a legmeghatóbb. Ajánlom mindenkinek, nézzétek meg!

2023.05.12 davidkitti

#együttnevetés

Nagyon jó vígjáték, nagyon sokat nevettünk rajta. Mindegyik színész hihetetlen jót alakított. Kedvencem a főszereplő, Virsinszki Zoltán. Ajánlom mindenkinek, nézzétek meg!

2023.05.11 Nika

Szuper!

Gratulálok az alkotóknak és a szereplőknek! Fantasztikus vígjáték lett. Ha igazán szereted a felhőtlen nevetést, akkor csak ajánlani tudom. Igazán nagy élmény volt.