A kis Nicolas nyaral

Les vacances du petit Nicolas

2021.12.15 Dorkateo

Gyengusz történet sok-sok klisével és feleslegesen hosszú vagy erőltetett jelenetekkel. A képi világ szép, a szatirikus stílus is tetszett, összességében viszont üresnek találtam.

2020.04.07 Yosihiro

A kis Nicolas nyaral

Egy kis nyaralásból mit ki nem lehet hozni. Egy nagyon kedves humoros családi film ami a gyermeki romantikával és a felnőtti butasággal keveredik. Egy kellemes filmre vágytam az este és ezt választottam. Nem csalódtam mert ugyan a poénok és a humor nem ívelt a magasba de valljuk megőszintén elég jól sikerült. A filmnek van valami nosztalgiája és akár realitása is. A gyermeki naivitás és a felnőtti szigor talán az mostani élethelyzetet is tükrözhetné. Összességében a rendezés és a forgatókönyv egyben volt de én csak közepesre értékelném. A szereplők hozták amit vártam és egy jó teljesítménnyel felemelték ezt a filmet. A zenei aláfestés és hangok is jók . Így ez a film megérdemli a négy csillagot. Amit még meg kell említeni ebben a francia filmben láthatunk mesét , romantikát és egy olyan zenei musical részt ami nekem tetszett és jól sikerült. A film vége is happy end ami fontos hogy jó szájízzel fejezzünk be egy ilyen típusú mozit. A film gerincét egy kisfiú szemszögéből nézve láthatjuk aki fiatal kora ellenére megérint a szerelem. Ezt remekül ábrázolják és a szülők viszonyát is ami a végére kibontakozik. A zárás csattanója pedig nagyon frappáns lett jót mulattam rajta. Csak ajánlani tudom az egész család számára remek kikpcsolódás. Üdv Yosi

2017.05.27 Sem Rorrey

Az első rész természetesen jobban tetszett, de ez sem okozott csalódást. Zseniális humor, hangulat, ajánlom mindenkinek.

2015.07.16 Pillcsi

Tetszik ez a francia humor,nagyon tetszett ez a film.Még akár gyerekeknek is ajánlanám főleg a főszereplő miatt.Biztos,hogy többször meg fogom nézni.Ami még hogy,hogy igazi mondanivalója van a filmnek,tanulságos.

2015.10.20 J.Fatime

Én anyukámmal néztem meg ez a filmet,mert azt mondta,hogy gyereke egyik kedvenc regénye volt. Jó kis retro film,ami még engem is a gyerekkoromra emlékeztet amikor még mindig kis apróságnak tudtunk örülni. Ez a film is pont ezt bizonyítja,hogy egyszerű ezzel a rerto stílussal,hogy pont ezért lett jó film.

2019.08.29 Timon

Szanaszét röhögtem magam az egyre jobb és jobb poénokon. Rendkívül megragadó és szórakoztató.Ezenkívül a történet során annyi bökkenő van,hogy az hihetetlen...Zseniális! Egy-két jelenet mondjuk kissé eröltetett,de nem gond. A legviccesebb rész az,amikor elindulnak keresni Nicolast és a lányt.

2015.08.20 ANdraS

Szerintem jó kis családi vígjáték, de az első rész sokkal, de sokkal jobban sikerült.

2015.10.06 idefix

Kellemes, szórakoztató, egyszerű vígjáték, mindenképp otthoni nézésre. Szerethető színészekkel, jó történettel. Könnyed, laza, egyszer érdemes megnézni.

2015.03.10 evaka3355

A napokban néztem meg a filmet, de nagyon tetszett. Felnőttek, és gyerekek számára is nagyon jó kikapcsolodás ez a film. Aranyos, vicces. A színészek is nagyon jók. Többször meg fogom még nézni. Ajánlom mindenkinek!

2015.03.24 piaf023

Aranyos, vicces, bugyuta film. Családdal kötelező. Könnyed, szórakoztató. Szerintem nagyon jópofa volt, a kissrác jól hozta a karaktert. Teljesen kellemes, jó hangulatú film.

2015.11.10 tomtom

A kis Nicolas nyaral egy kedves családi film, amin kicsik és nagyok egyaránt jól tudnak szórakozni. A gyerekek könnyen tudnak azonosulni a filmben szereplő gyerekekkel, egyikben-másikban saját magukat vagy barátaikat ismerhetik fel. A szülők számára ... Több

2016.05.24 ZsoltSon

Ez az aranyos kis film nem akar utánozhatatlan nagy lövés lenni. Rendben van ez úgy, ahogy van. A karakterek jól ki vannak találva, jó alapot nyújtanak egy könnyed komédiához. Láttunk már ehhez hasonló filmet nem is egyet, amiben ez egy kicsit különb... Több

2016.03.13 anonym

Én kimondottan szeretem a francia filmeket. Jó érzékük van a humorhoz, még a legolcsóbb poénokat is képesek jól tálalni. Ráadásul ennek a filmnek igazi mondanivalója is van, hiszen a szerelem soha nem egyszerű dolog, de gyermekkorban meg aztán igazán... Több

2016.06.04 MattesBarca

A kis Nicolas nyaral kissé hullámzó teljesítményt mutat. Vannak a filmnek nagyon jó pillanatai, de időről időre kissé ellaposodik. Az átlagosnál azért jobbnak mondható, hiszen nem egyszer megnevettetett. Azt viszont le kell szögezni, hogy nem ez volt az év nagy dobása.