Behavazva (2019)

Let It Snow

VvV   2019. 11. 09.

Középszerű film, középszerű történettel. Nincsenek benne igazi karakterek és a legfőbb baj vele, hogy nagyon kiszámítható a története. Tudod ki kivel fog összejönni. Picit olyan mint az Igazából szerelem kicsinyített másolata tinikkel a főszerepben. Kicsi történetek karácsony idején, bár az nagyon furcsa hogy szegény amerikai tinik a szentestét nem a családjukkal töltik. Ez most a Netflixnek nem igazán jött össze.

indingo   2019. 11. 11.

Helyes kis film volt. Nagy karácsonyi életérzést nem váltott ki belőlem, de egynek elment a története. Joan Cusack által megformált karakter volt a legjobb.

TomÁcs   2019. 11. 20.

Olyan egyszerű a története, mint a bot. Sok minden nem történt benne. Kiernan Shipka egy nagyon tehetséges színésznő, de itt valahogy még ő sem tetszett.

Caravaggio1978   2019. 11. 21.
Nézed,nézed....és semmi

Aki szereti az olyan filmeket amiben csak dumálnak össze vissza,és fogalmad sincs hogy mi is a lényege a történetnek annak max pontot ér.Sajnos számomra sem a történet,sem az alakítások nem jöttek be,abszolút amatőr kategória .

Bakó Zoltán   2019. 11. 12.
Húúú!

Olyan érdekfeszítő a tartalom, hogy alig várom, hogy lássam ;)