Behavazva (2019)

Let It Snow

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Caravaggio1978   2019. 11. 21.

Nézed,nézed....és semmi

Aki szereti az olyan filmeket amiben csak dumálnak össze vissza,és fogalmad sincs hogy mi is a lényege a történetnek annak max pontot ér.Sajnos számomra sem a történet,sem az alakítások nem jöttek be,abszolút amatőr kategória .

VvV   2019. 11. 09.

Középszerű film, középszerű történettel. Nincsenek benne igazi karakterek és a legfőbb baj vele, hogy nagyon kiszámítható a története. Tudod ki kivel fog összejönni. Picit olyan mint az Igazából szerelem kicsinyített másolata tinikkel a főszerepben. Kicsi történetek karácsony idején, bár az nagyon furcsa hogy szegény amerikai tinik a szentestét nem a családjukkal töltik. Ez most a Netflixnek nem igazán jött össze.

indingo   2019. 11. 11.

Helyes kis film volt. Nagy karácsonyi életérzést nem váltott ki belőlem, de egynek elment a története. Joan Cusack által megformált karakter volt a legjobb.

TomÁcs   2019. 11. 20.

Olyan egyszerű a története, mint a bot. Sok minden nem történt benne. Kiernan Shipka egy nagyon tehetséges színésznő, de itt valahogy még ő sem tetszett.

Bakó Zoltán   2019. 11. 12.

Húúú!

Olyan érdekfeszítő a tartalom, hogy alig várom, hogy lássam ;)