Káosz karácsonyra

Love the Coopers

2016.12.30 Potoczkie

Egyszer nézhető, de felejthető romantikus vígjáték, melyre ráhúzták a karácsonyt is, bár alapvetően nem az ünnepekről szól. Nem volt rossz, de azért nem vágtam hanyatt magam tőle.

2016.12.02 gubimari

Karácsony nem maradhat el karácsonyi romantikus filmek nélkül. A káosz karácsonyra tökéletesen illeszkedik ebbe a sorba. Egy kedves, egyszer nézhetős kis limonádé vígjáték, megfűszerezve egy kis ünnepi hangulattal.

2017.02.23 időjós

Bóvli az egész. Amiért mégis nyomtam rá három pontot, az azért volt, mert van benne foltokban valami kezdemény, ami kiemeli a filmet az abszolút mélységből, de nem éreztem sem humorosnak, sem érdekesnek. Nincs egy szinten a reszkessetek beterőkkel, meg a Grincsel sajnos, közel sem.

2016.08.23 beus1987

Picit lehetett volna humorosabb a történetét már ezerszer láttuk korábban más filmekben.

2017.03.27 Szinano

Tipikus film, amely ötvözi a karácsony ünnepét, (az azzal járó nehézségeket) és a romantikus vígjátékot. Egyszer megnézhető, de nem egy életre szóló filmélmény. Többet vártam tőle.

2017.08.28 ocskol

Átlagos romantikus vígjáték, aminek maximum annyi köze van a karácsonyhoz, hogy akkor játszódik és ezzel próbálták eladni. Annyira nem nyűgözött le, nem kiemelkedő.

2017.01.26 Kaslerka

Van 1-2 vicces jelenet, de ez a film nem nagyon üti meg a vígjáték mércéjét, de ami még rosszabb: unalmas...

2016.09.17 krazucsi

Átlagos romantikus vígjáték, nincs benne semmi maradandó, semmi emlékezetes, de aki egy kis limonádéra vágyik, az biztosan jól szórakozik rajta. Legfeljebb egyszer nézhető, aranyos kis történet.

2016.04.03 Mmaarrttoonn

Átlagos,sablonos amerikai vígjáték a megszokott poénokkal. Egyszeri nézésre kikapcsolódást nyújtott, szóval egyszer nézhető, de túl sokat ne várjunk a filmtől.

2015.12.31 Freenet

Végigröhögtem az egészet :D A családdal néztük meg egyik este, mindenkinek tetszett, a gyerekeknek is. Nagyon sajátos humora van, irtó szórakoztató film!

2020.06.13 Mayflower657 Nézhetetlen

Borzasztóan túljátszott történet

Na ez egy olyan film, amit az élvez, aki szereti a túlzott jeleneteket, semmitmondó párbeszédeket. Hiába a kiskutya, ez a film nézhetetlen. Már sokadjára futottam neki, és bár én tényleg mindenevő vagyok, de ez... ezt nem lehet megnézni.

2016.06.19 jannniisscem

Azért annyira nem akarok szigorú lenni, bár tény, hogy több sebből is vérzik a dolog. De van szíve a dolognak, ott lebeg egy kis dráma is, és ez így teljesen rendben van, mégis összességében egy hatalmas katyvasz ez a film. Gyenge hármas.