Káosz karácsonyra

Love the Coopers

2024.02.13 Sz396367 Nézhetetlen

A film is egy káosz lett nálam!

2022.01.02 dandelion1983

Szeretem ezt a filmet. Nem hibátlan, de nagyon valósághűen mutatja be egy nem éppen mintacsalád ünnepét. Nekem pont azért tetszik, mert minden szereplőnek vannak gondjai, esendő, ettől lesz az egész valóságos, és ezért is érintett meg. A karácsonyi filmek közül kiemelkedő, nekem legalábbis az egyik kedvencem.

2017.08.17 mamiéstöti2

Parádés szereposztás mellé kaptunk egy kissé hiányosabb történetet. A kettő jól egyensúlyozza egymást, de max egyszer nézhetőnek titulálnám. Karácsonykor jobb.

2016.02.18 indingo

Én sokkal jobb vígjátékra számítottam. Lapos és unalmas. Egy-két elmosolyodásnál nem volt több nálam. Ami végképp zavart, hogy egy karácsonyi filmben ennyit veszekedni, mint a két öreg én még nem láttam!

2016.12.01 HercegPeter

Van egy kellemes kis hangulata, a színészi játék is teljesen rendeben van, ráadásul nem is akárkikből áll a szereplőgárda. Annyira talán nem is vígjáték, bár akad benne néhány megmosolyogtató jelenet. Így karácsony közeledtével jó választás lehet annak, aki egy kicsit ki szeretne kapcsolódni.

2016.05.27 Bogi87

Kis romantikus limonádé, jó választás az ünnepi időszakban.

2016.04.14 Szilonka

Káosz volt a film az tény, de borzalmasan unalmas is. Tök sablonos volt egész, semmi új színvilág, karácsonyi filmnek borzasztóan kevés. Azt hittem sokkal, de sokkal jobb lesz! Hát nem.

2016.12.03 Thibo84

Szórákosztató és mulatságos, ugyan akkor elgondolkodtató film, a karakterek között mindenki ráismer magára egy kicsit. Karácsonyra tökéletes kikapcsolódás.

2019.07.28 Ms. Akárki

Kellemes ünnepi, karácsonyi romantikus vígjáték. Remek kikapcsolódás volt. Annyi különálló kis történetfonalat, embert mutat be és érzelmes, ahogy összefutnak a végén a szálak. Karácsony tájékán kötelező darab.

2017.10.21 Bazzzsi

Jellegtelen és semmilyen mondanivalóval sem rendelkező közhelyes amerikai ünnepi film. Sok helyen nagyon az érzelmeinkre próbál hatni - rám nem sok sikerrel.

2022.12.23 Dorkateo

Karácsonyi szatíra

Bár a Káosz karácsonyra című mozit alulértékelik itthon és külföldön is, nekem a kedvenceim közé tartozik. Miért? Miközben hagyományosan nyálas amcsi karácsonyi filmnek álcázza magát, közben görbe tükröt mutat, jelentős emberismeretről téve tanulságo... Teljes kritika

2018.01.25 diumiu

A maga kategóriájában szerintem nagyon helyes kis film. A szereposztás páratlan, az ünnepek közeledtével pedig fantasztikus kikapcsolódás. Könnyed, vicces, karácsonyi, ajánlom!

2019.08.14 Lonka

Voltak benne humoros jelenetek, de inkább a drámai oldala domborított. Kicsit az elmagányosodás, az elmúlás ami előtérbe helyeződött benne.

2016.06.20 Timcsi

Dögunalmas karácsonyi film. Már minden jelenetet ezerszer láttunk korábbi filmekben. Nem igazán jött be.