Káosz karácsonyra

Love the Coopers

2015.12.30 TribeBubu

Nem egy hétköznapi karácsonyi film. Leszámítva a befejezést. Igazából túlzottan nincs is ünnepi hangulata. Az egész történetet körüllengi egy kis Woody Allenes fanyar humor, szinte életszerűen bemutatva a mai karácsonyok hangulatát: minden szereplő ... Több

2016.05.17 MP170506

Az előzetes alapján egy humorral teli vígjátékra számítottam, de az összes poént lelőtték a trailer-ben. Ennekellenére mégis tetszett, nem vígjáték inkább dráma. De azt elég jól hozta. Egyszer meg lehet nézni!

2018.04.24 TomÁcs

Timothée Chalamet miatt újra néztem, itt még nem ragyog annyira a tehetsége. A film néhol keserédes, másutt humoros, de összességében elég érzelmes sztori.

2019.05.07 petraszab

Voltak benne jó megoldások, érdekes párbeszédek, de máskor pont az ellenkezőjét éreztem. Elcsépelt és unalmas megoldások.

2019.06.03 kevelin

a karäcsonyos filmekkel mindig ugy vagyok hogy ha belecsempeszik az unnepet es nem viszik el valami nagyon gagyi iranyba a sztorit akkor elvezni tudom. na ezt itt nem sikerult. diane keaton mint mindig most is jol alakit de ez az egezs eroltetett szt... Több

2016.11.25 Borga

Egy karácsony sem telhet el anélkül, hogy ne jöjjön ki egy olyan film a mozikban, amely egy olyan család karácsonyi készülődését mutatja be, akik utálva szeretik és imádva utálják egymást. Ilyen film a Káosz karácsonyra is. Egyszer nézhető.

2017.12.30 authorgirlll

Túl sok. Azt hiszem ennyit a véleményem filmről. Teljesen másra számítottam. Egyetlen szálat sem ismertünk meg teljesen csak felületesen. Hiába tetszett néhány dolog benne elnyomta őket a sok negatív jelenet.

2016.10.07 cinderella

Tipikusan az a film, ahol a bemutató alapján többre számítottam, de sajnos ott már ellőtték a jó részek többséget. Ennek ellenére mégis tetszett, mert alapjáraton egy könnyed és szórakoztató vígjáték, ami karácsony tájékán esti filmnézés gyanánt megteszi egynek.

2017.02.26 clay00

Kicsit sem tetszett. A figyelmem sokszor elkalandozott. Nem tudom valahogy nincs igazán összerakva a sztori. Nem ajánlom senkinek, jó nagy csalódás volt.

2016.04.25 gazsika1978

Nincs ló jó a szamár is alapon ültem le megnézni ezt a filmet. A bemutató alapján vártam a szokásos jó kis karácsonyi vígjátékot, de nem azt kaptam. Ez inkább merengős, szomorkás volt, egy-egy jó poénnal vagy jelenettel. Sajna minden jó pillanatra ju... Több

2015.11.18 [email protected]

Sablonosnak mondható film, ami túl sok újdonságot nem tartogat. Van egy-két jó poén és összességében szórakoztató film. A neves színészek azért hozzák a formájukat.

2016.04.30 angel001

Igazi karácsony környékén esedékes film. Mondható vidámnak, szomorúnak, jónak vagy rossznak, de szerintem igenis ábrázolja a mai kaotikusvilágot, az ünnepi nyüzsgést és legfőképpen a bonyolult családokat..

2016.11.08 kicsimano

A parádés szereposztás ellenére a film meglehetősen szedett-vedett lett annak ellenére, hogy igen tapasztalt stáb dolgozott rajta. Végig az volt az érzésem, hogy sokkal több dolgt akartak belezsúfolni ebbe a filmbe, mint amit a játékidő megenged.

2016.01.19 tamas84

Ez a film tipikusan beleilleszkedik a karácsonyi b-filmek mezőnyébe, sőt, talán valamivel még alul is múlja. Nem értem, ilyen gárdával hogyan lehetett ennyire semmitmondó, de még csak nem is humoros filmet készíteni.