Mint egy főnök

Like a Boss

2020.11.09 Kanyi

Ez a film nagyon gyenge, nem is értem, hogy ilyet hogy lehetett leforgatni... Nincs semmi konkrét története, a poénjai is nagyon erőltetettek, nevetni se tudok rajtuk.

2020.03.26 Norbert93

Ócska

Régen voltak vállalható "tökös csajos" filmek, amiket az ember még végig is tudott nézni, de újabban egyre inkább vállalhatatlanok, hála a PC nyomásnak. Ez a film is erőltetett, megfelelni vágyó koncepcióval, nulla kreativitással.

2020.03.10 miki

A poénokat inkább éreztem erőltetettnek, mint polgárpukkasztónak. Érezhetően ki akartak mozdítani a komfortzónámból, de az igazat megvallva, ez egyszerűen nem jött össze. Nagyon gyenge és fantáziátlan film...

2020.07.03 Rics

Szerintem nem volt rossz, egyszer érdemes megnézni.

2020.03.30 Thirst0626 Nézhetetlen

Hogy lehet ilyen filmet moziban adni?

Hozzáteszem egyébként sem szoktam moziban vígjátékot nézni, csak most az az eset fordult elő, h unokatesók mentünk négyen. Általában szoktam azért egy trailert nézni arról amire beülünk. Ez most elmaradt. Nem is tudom mit tudnék erre mondani. Jelzők sincsenek rá, mennyire alpári,semmit mondó, butítják az embereket ,már nem csak a tv-ben,hanem a moziban is. Hova jut ez a világ?!????Aki ezt moziba engedte tehet egy szívességet...

2020.03.06 TPetty

Terhesség, divat, kozmetikumok – amiről szó van a filmben. Túljátszott hisztérikus rohamok, veszekedések és további életszerűtlen jelenetek – ami a filmben van. Nem tudom, volt-e akár egy olyan jelenete is, amin nevettem. Vagy én nem értettem meg a lényeget, vagy valóban vacak vígjáték.

2020.03.07 rissa

Próbálok nagyon rövid lenni: Ez a film eszeveszettül alpári. Szerintem egyenesen sértő a készítők részéről, hogy egy közönségfilmet ennyire ócskára csináltak meg. Nehéz volt végignézni, és persze volt is némi feltételezésem, hogy ez tényleg nagyon otromba lesz, erre azért nem számítóttam. :/

2020.03.09 Happymami

Nem tudom, ki a célközönsége ennek és az ehhez hasonló filmeknek, ez egyszerűen nézhetetlen. A sikítozás, ripacskodás, a vulgáris kifejezések céltalan, csupán megszokáson alapuló használata olyan stílust eredményez, ami számomra érthetetlen.