Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Limitless

harnas1207   2019. 12. 28.

A film eredeti volt, de elég is volt. A sorozat már túlságosan erőltetett lett. Nem tudtam azonosulni a karakterrel.

srktmt   2016. 01. 07.

Egy igen jó, főleg epizodikus sorozat (bár van fő szál, de azt inkább hagyjuk), aminek akkor kezdenek problémái lenni, amikor szinszek kerülnke palettára, ugyani JEnnifer Carpenter játéka kritikán aluli, ami azért is érdekes, mert a főszereplőt játszó színész pedig zseniálisan hozza a karkterét. Ezért kell azt mondanom, hogy az epizodikussák az ereje ennek a sorozatnak. Emelelt is ajánlom mindekinek, de főelg azoknak akik ismerik az azonos nevű filmet, mert kvázi annak folytatása, de aki csak ennek akar neki kezdeni, mint ahogy én tettem, akkor az is fogjon bele bátran, mert magában is simán érthető.

Jake McDorman

A drámai részek borzalmasan kimunkálatlanok és unalmasak, a történet sokszor elhasznált és ismerős. A Limitlessben nincs meg az a potenciál, amely a sorozatok örökkévaló panteonjába emelné. több»