Oroszlán

Lion

2018.04.15 TomÁcs

A kisfiú alakításától kezdve, Nicole Kidmanig át a felnőtt indiai srác is remekül hozta a figurát. A története tényleg hihetetlen és milyen érdekes, hogy sosem hagyta nyugodni a srácot a múltja.

2018.11.03 VvV

Gyönyörű film egy hihetetlen történettel. Teljesen a hatása alá kerültem, nagyon örülök, hogy láthattam a filmet. Megrázó, felkavaró és igaz.

2017.07.23 Lonka

Az tavalyi év egyik legnagyobb meglepetés filmje számmora. Nagyon finomra csinálták túl és nem lett erőltetetten érzelgős. Hihetetlen a sztorija.

2017.12.18 hsanya182

Nem az én stílusom, túl lassú és vontatott volt, sajnos még végig sem bírtam nézni, lehet még egyszer megpróbálom.

2017.12.10 Greeta

Elképesztő történet minden percét imádtam könyvben és vásznon egyaránt. Meg kell nézni. A szereposztása is nagyon nézőbarát volt. Remek zenék voltak benne.

2019.04.12 MidoD7

Nagyon kedvemre való volt ez a film. Pontosan annyit kapunk, amennyit elvárhatunk egy ilyen alkotástól, és ez tökéletesen elég ahhoz, hogy jól szórakozzak. Nem akart több lenni, mint ami valójában.

2019.01.23 Timcsi

Érdekes, hogy a nehéz sorból jövőknek mennyire fontosabb a haza és a család. Megindító, remek film.

2019.04.20 petraszab

Dev Patel amihez nyúl, arannyá válik, tőle még rossz filmet nem láttam. Gyönyörű film a küzdésről, családról és a szeretetről.

2017.02.18 Milanman

Kedves, érzékeny és megható történet, amit alapvetően jó nézni, mert ártalmatlan és szerethető, de azért minden elemében benne van, hogy igazi Oscarra gyúrt, a hatásvadászatra és a könnycsatornák megnyitására is nagyban alapozó alkotás. Igazából nagy... Több

2020.09.28 Annuska

Nagyon érdekes volt a lélektana a filmnek, hogy sosem hagyta nyugodni a fiút a múltja. Megannyi küzdés után a végén eléri a vágyát.

2020.10.12 belavagyok

Az Oroszlán egy gyönyörű és egyben megrázó igaz történet. Nekem volt szerencsém a könyvet is olvasni. A film lenyűgöző lett.

2017.06.13 Olivér Rózsa

Az év egyik legjobb filmje. Már az legelején lehet érezni hogy nem egy átlagos film lesz és bizony nem is az. Kifejezetten jól állt a filmnek hogy ennyit ugrottunk az időben a történet közben.

2017.06.14 Gábor Rózsa

Nagyon szép film. (Valójában ennyire tömören kellene jellemezni, de mivel meg kell lennie a minimális karakter számnak ezért meg magyarázom, hogy ez a film úgy tényleg igazán, minden tekintetben eredetien nagyon szép!)

2018.06.14 Deniel

Elképesztően jó film, érzelmes, nagyon megindító, nagyszerű rendezéssel, ami minden pillanatát átadja a történéseknek! Ez tipikusan az a sztori, aminek még napokig a hatása alatt vagy! Ritka jó alkotás, ajánlom mindenkinek!