László B Tulipán   2020. 11. 13.

Sajnos igaz

Sajnos gyerekként én ilyen dolgokat éltem meg, mint a srác. Korán lettem felnőtt ember, már 14 évesen öregnek éreztem magam, de nagyon. Olyan dolgokat éltem meg, mint egy meglett ember. Van egy magyar dokumentumfilm, a Káin gyermekei. Nagyon kemény film, sose tudom megnézni, mert magamat látom, 16 évet éltem intézetben születésem óta. Nagyon kemény életek, sorsok vannak. Van, aki meghal, van, aki megkeményedik, és a lelke lesz halott. Én túléltem, de nagyon mély nyomot hagyott a lelkemben. A magam fajták nem tudnak úgymond társas életet élni, magányosak, de igazak és igaz emberek. Bocs, csak ez a film kihozta belőlem az emlékeket :) Üdv, Tulipán-Bogdán László, Budapest.

tyna19955   2020. 10. 27.

Ritkán látok ennyire szépen fényképezett és ennyire mély kérdéseket boncolgató filmet az elmúlt időben. Egy igazi kincset érő dráma.

varjú   2020. 09. 17.

Nagyon távol esik a könnyed szórakozás kategóriájától, ezt jó tudni, mielőtt megnéznénk, mert nem azt akarja, hogy szórakozzunk, hanem azt, hogy elgondolkodjunk.

lejov   2019. 08. 29.

Igazi balkán filmdráma: nyers, kemény, kendőzetlen és annyira igazinak hat, hogy el sem tudjuk képzelni, milyen lehet a valóság.

Juli Emiri