
Vélemények (4)
Sajnos gyerekként én ilyen dolgokat éltem meg, mint a srác. Korán lettem felnőtt ember, már 14 évesen öregnek éreztem magam, de nagyon. Olyan dolgokat éltem meg, mint egy meglett ember. Van egy magyar dokumentumfilm, a Káin gyermekei. Nagyon kemény ... Több
Nagyon távol esik a könnyed szórakozás kategóriájától, ezt jó tudni, mielőtt megnéznénk, mert nem azt akarja, hogy szórakozzunk, hanem azt, hogy elgondolkodjunk.
Ritkán látok ennyire szépen fényképezett és ennyire mély kérdéseket boncolgató filmet az elmúlt időben. Egy igazi kincset érő dráma.