Love & Friendship
Jenn Murray
Jemma Redgrave
Jenn Murray
Tom Bennett

A 18. századi történetben az özvegy, ám még mindig gyönyörű Lady Susan Vernon vidéki rokonai birtokára érkezik. Utazásának célja, hogy megvárja, amíg elül a karót nyelt és merev társadalmi osztályok tagjai között suttogott pletyka, mely róla és kis afférjáról szól. És… Több

Ország: Franciaország, Hollandia, Írország
Premier (HU): 2016.09.16.

2018.07.10 Artemisia

Kellemes meglepetés volt számomra ez a film. A kosztümös filmekre jellemző komor, erőltetett stílustól eltérően ez könnyed, humoros, bűbájos darab. Sikerült átvinni a vászonra a szellemes, ironikus, gunyoros stílust és hangulatot, amivel Jane Aust... Több

2018.06.09 HercegPeter

Eddig azt a szisztémát követtem, hogy minden az utamba kerülő filmet megnéztem. Ez kezd rossz ötletnek tűnni. No nem azért mert ez annyira rossz lenne, de egyáltalán nem az én világom. De ha már idekerült, egye fene... Ez a film másfél órányi intrika... Több

2017.01.12 cody0507

Mit mondhatnék. Egyszer meg lehet nézni. A másodikra már nem próbálkoznék. A Jane Austen rajongók tényleg csalódottak lesznek. Én az vagyok.

2018.07.03 phelixmad

Gyönyörű, érzelmes film. Pont ilyennek kell lennie egy kosztümös, romantikus filmnek. Zéró melodráma.

2017.03.11 Gwen

Szerintem Jane Austent nem is olyan egyszerű a vászonra vinni. Nem tudom, hogy ez mi akart lenni. Valami komédia, de még kosztümös filmnek is eléggé felejthető.

Jane Austen "Lady Susan" című könyvének adaptációja, amely először 1871-ben jelent meg.Szerző: dulkap

Második alkalommal szerepel együtt Kate Beckinsale és Chloë Sevigny egy filmben. Az első a The Last Days of Disco (1998) volt, amit szintén Whit Stillman rendezett.Szerző: dulkap

Eredetileg Sienna Miller alakította volna a főszerepet, de végül visszamondta és Kate Beckinsale kapta meg.Szerző: dulkap

Kate Beckinsale második alkalommal szerepel Jane Austen adaptációban. Korábban Emma Woodhouse-t alakította az Emma (1996) című filmben.Szerző: dulkap