Loving

Loving

2019.10.02 ZeroHero

Komoly es igenyes film Amerika tortenelmebol arrol, hogy micsoda gyalazatos igazsagtalansagokat engedtek meg maguknak meg a 20. szazad kozepe utan is. Lassu, nehez es csendes film, ahogy a temaja, a rasszizmus es a diszkriminacio is az. En mindenkinek ajanlom, aki egy kicsit is fogekonyabb a gondolkodasra :)

2017.05.31 Berto49

Megdöbbentő, hogy az űrkutatás kezdetén ilyen törvények uralkodtak Virginia államban. Egy fehér-színes bőrű egymást nagyon szerető házaspár szörnyű viszontagságainak a története. Mi köze van az államnak ahhoz, hogy szeretik egymást, kitartanak egymás... Több

2017.06.05 Engler Attila

Az ilyen filmet sajnos nem bírom megnézni. Nem, mert rettentően bosszant amikor bőrszín, illetve egyéb hovatartozás miatt alázzák meg az embereket. Dühít, hogy a társadalmunk ilyen primitív volt, sőt van ahol most is az. Szóval... ezt a filmet nem nézem meg, noha jó, hogy ilyen filmek is készülnek.

2016.11.17 Zsombi

Színészileg nagyon értékes teljesítményeket mutat föl. Noha Edgerton nem egy különlegesen nagy tehetség , ebben a szerepben nagyot alakított. A parteneréről nem is szólva.