Szerencse

Luck

2023.12.31 Török389133

Fantasztikus a látvány, és nagyon aranyos film, nevetgélni is lehet rajta, érdemes megnézni.

2023.11.01 RigbyTheMad

Szerencsés cica, vagy mégsem?

Nagyon jól felépített és érdekes animáció volt. Elejétől a végéig megvolt a maga mondanivalója. Végig lekötött minket. Jöhetne ebből egy minisorozat is. Jobb is, hogy nem szinkronizálták le. Mostanában elrettentő a magyar szinkronosok munkája.

2022.08.05 boda34

Ez a film csak egy teljesen szerencsétlen első próbálkozás volt. A cselekmény érdektelen volt, időnként unalmas és bonyolult. A karakterek ötlettelenek és emlékezetesek voltak. Ne pazaroljátok az időtöket!

2022.05.10 Fintil

Balszerencse, ha elég szerencsétlen voltál ahhoz, hogy megnézd ezt a filmet... rossz szinkronszínészi játék, illetve azok, akik hozzáértők voltak, nem tudták megmenteni a projektet.

2022.12.12 Naraku

Sötétség nélkül nincs fény!

Szerintem igenis jó történet. Nézd meg és gondold végig a hallottak alapján, hogy Te is mennyi balszerencsének köszönheted azt, hogy most egy ilyen szerencsés ember lettél. Azoknak pedig, akik nem értik a film mondanivalóját, azt üzenem, próbáljátok meg a félig üres poharat telinek látni. Az érmének két oldala van, minden rosszban meg kell látni a jót.