Queenakasha   2018. 03. 26.

Ez egy olyan film, amihez kell a megfelelő hangulat.Nem mindig vagyok kapható az ennyire lassú filmekre. Viszont amikor valaki éppen kedvet érez, akkor nagyon érdemes megnézni, mert rettenetesen kedves film. És sajnos ez Harry Dean Stanton utolsó szerepe, emiatt végképp kihagyhatatlan.

DJluki   2017. 10. 06.

Engem nagyon magával ragadott a film atmoszférája. Kicsit szívbemarkoló, kicsit élettel teli. Egy szóval elég sok mindent belezsúfoltak a készítők. Így alighanem érdemes többször is megnézni.

Stiff   2017. 07. 09.

Szerintem borzasztóan primitív a forgatókönyv. Nem akarok senkit sem megbántani ezzel, de egy ilyen hevenyészett történeten még bőven lett volna mit csiszolni, mert máskülönben a film hangulata nagyon jó. Amondó lennék, hogy az alapszituáció még zseniálisnak is mondható, csak ahogy fokozatosan kibontakozik, úgy lesz egyre kapkodóbb.

Tom Skerritt
Tom Skerritt
Barry Shabaka Henley
Fiona Shaw
Beth Grant
Barry Shabaka Henley

A világ egyik legkarakteresebb színészének történetét muszáj lezárnunk, de Stanton egyik utolsó alakítása joggal keltheti bennünk azt az érzést, hogy az életet minden körülmények között érdemes ünnepelni, és ha úgy látjuk, hogy zsákutcába is kerülünk, mindig van egy út, ami új élmények irányába terelhet minket.
7,5/10 több»

Harry Dean Stanton utolsó filmjében egy megindító és felemelő belső utazásnak lehetünk szemtanúi. 80/100 több»

Fesztiválszereplések Gotham Awards (2017) - Legjobb színész Haifa Nemzetközi Filmfesztivál (2017) - Fedeora-díj Haifa Nemzetközi Filmfesztivál (2017) - Legjobb külföldi film Hamburg Filmfesztivál (2017) - Art Cinema-díj Locarno Nemzetközi Filmfesztivál (2017) - Ökümenikus Zsűri Díja Locarno Nemzetközi Filmfesztivál (2017) - Legjobb film (magyarhangya)

John Carroll Lynch rendezői bemutatkozása.

(dulkap )