Lulli

Egy orvostanhallgató, aki nagyon intelligens és lelkes, problémákkal küzd, mivel túlzottan egocentrikus és képtelen odafigyelni másokra. Azonban egy napon balesetet szenved, aminek mellékhatásaként elkezdi hallani a körülötte levők… Több

Forgatókönyvíró: Renato Fagundes, Thalita Rebouças
Ország: Brazília
Premier: 2021.12.26. | Netflix (2021.12.26.)

2022.04.12 Dorkateo

5 perc után leállítottam. Belenéztem, hátha megjavul később, de nem.

2022.01.16 Caravaggio1978 Nézhetetlen

Úristen...

Túl sokat nem is fogok erről a borzalomról írni, szappanopera-hatású, tartalmatlan, gagyi film. El sem tudom képzelni, mi motiválta a film készítőit.

2022.01.16 Tanovszky Nézhetetlen

Gyerekfilm

Aki arra apellál, hogy az alapötletet már ismerjük, és az általában bevált, ezért most is bepróbálkozik, annak üzenem, hogy inkább ne. Hát ez nagyon nem jött be, a felénél kaszáltam is. Kezdve ugye a szereposztással. Á, ez a csitri nagyon amatőr, nagyon ripacs. Túl sokáig húzzák a "baleset" bekövetkezését, addig is csak az idétlenkedés megy, de mondjuk utána is. Tudjátok, ez a mostani netflixes "romantikus vígjáték"-színvonal. Lehet, hogy kisgyerekeknek készült?

2021.12.27 Gyuri

Mel Gibson filmjének erős koppintása, de hiába próbálkoznak mindennel, egy kicsit sem vicces - annak ellenére, hogy az eredeti sem tette túl magasra a lécet.

2021.12.26 HappyOptimus

Aranyos, kedves történet, de egy kicsit sem éri meg időt pazarolni rá.