
Vélemények (5)
Túl sokat nem is fogok erről a borzalomról írni, szappanopera-hatású, tartalmatlan, gagyi film. El sem tudom képzelni, mi motiválta a film készítőit.
Aki arra apellál, hogy az alapötletet már ismerjük, és az általában bevált, ezért most is bepróbálkozik, annak üzenem, hogy inkább ne. Hát ez nagyon nem jött be, a felénél kaszáltam is. Kezdve ugye a szereposztással. Á, ez a csitri nagyon amatőr, nag... Több