Krokodili

Lyle, Lyle, Crocodile

2023.07.16 drg0602

Teljesen szimpatikus animációs mesefilm. Mindenképp érdemes megnézni legalább egyszer. Aranyos kis történet, ami azt illeti engem teljesen lefoglalt! Színészi teljesítmények teljesen jók, főleg a főszereplők. A krokodil mint animáció nagyon jól sikerült. Értékelés: 8/10

2022.11.11 Artemisia

Kroko-dal

Bernard Waber aranyos gyermekkönyvéből első ízben készült filmadaptáció. Will Speck és Josh Gordon családi filmje az alapanyaghoz hűen remek szórakozást nyújt minden gyereknek, viszont minden más tekintetben felejthetőre sikeredett. A címszereplő Lyl... Teljes kritika

2023.01.21 RigbyTheMad

Szuper

Minden korosztály nézheti. Nem csak a gyerekek. Azt hiszik sokan, ha animálva van, akkor csak gyerekek nézhetik. Tényleg nagyon jóra sikerült. Bár a magyar kornyikáló, aki a Krokodil hangja, nem tudom, honnan veszik mindig őket, de egyszerűen fájdalmas hallgatni. De a Valenti szinkronját nagyon eltalálták. A rossz szinkronválasztás semmit nem von le a filmből.

2023.01.21 KCintia

Nem kiemelkedő, de nem is borzalmas

Az elején még tökre élveztem, aranyos volt és figyelemfelkeltő, a dalok is úgy-ahogy rendben voltak. Viszont én kb. egy óra után már azt vártam, hogy mikor lesz vége. Ez szerintem tényleg egy olyan film/mese, amit gyerekekkel együtt kell nézni, és általuk mi is élvezhetjük talán.

2022.10.27 piZZola

Alapjában véve nem vártam sokat ettől a filmtől, és bár nem is csalódtam, ettől függetlenül egy kicsit talán jobban is meg lehetett volna írni, úgy érzem.

2022.10.28 Haj

Nagyon kedves történet, amit az egész családnak tudok ajánlani. Egy közös mozizáshoz nagyon is ideális.