Dawson és a haverok

Dawsons Creek

2021.03.05 rainman

Nem tudom 5 csillagtól kevesebbel értékelni késői kamaszkorom legkedvesebb sorozatát. Azt hiszem, az élet minden egyes korszakának megvannak a kedvencei, illetve folyamatosan változik az ízlésünk, de leginkább a tizen-huszonéves korban megragadt élmé... Több

2018.11.04 VvV

A legjobb amerikai sorozatok egyike. Fiataloknak szól, nincs túldramatizálva és valósághű.

2017.04.18 indingo

Fiatalkorom kedvenc sorozata. Mindenkinek meg volt a kedvence. Helyes és életszagú története volt és az ember szeme előtt nőttek fel a srácok.

2020.02.09 dandelion1983

A világ legjobb sorozata, egyszerűen imádom, és nem tudom megunni, akárhány évesen is meg tudom nézni.

2019.08.15 Lonka

Hazánkban a 2000-es évek környékén adták. Sok érzelmet kivált sorozat fiataloknak. Ma már nem annyira állja meg a helyét, a tudomány, az informatika előtérbe helyezése miatt.

2017.12.12 Greeta

A szemünk láttára nőttek fel a fiatalok. Mostanában gondolkoztam rajta, hogy a végét újra kellene nézni, mert nem emlékszem rá, hogy ki kivel jött össze és Dawsonból rendező lett-e.

2015.05.26 zsanett0820

Bár már egy másik sorozat kapcsán azt írtam, hogy ha száműznének egy lakatlan szigetre és vihetnék magammal egy sorozatot, akkor az lenne az, a Dawson és a haveroknak mégis maradna hely, és senki sem mondhatná, hogy csalok, ugyanis az egész sztori a ... Több

2017.01.15 holnaputan

A kedvenc sorozatom volta mikor ment, egy rész se hagytam volna ki. Olyan természetes és valóságos volt a története, nem voltak benne túlzások.

2019.04.20 petraszab

A 2000-es évek legjobb sorozata volt. Fiatalkori problémákkal és álmokkal, küzdéssel, családi problémákkal és szerelmekkel.

2020.10.30 belavagyok

Nem sok sorozat mondhatja el magáról, hogy a benne szereplők mind vitték valamire. Itt a főbb szereplők ma is fel-feltűnnek egy-egy filmben, sorozatban. Szerettem a Dawson történetét, mert valós kérdéseket feszegetett.

2016.08.22 Mliklós29

Remek kis sorozat volt, imádtam Dawson filmmániáját. :)