Magyar vándor

Magyar vándor

2021.11.17 win7ston

A magyar Monty Python...?

Úgy gondolom, hogy ami az angoloknak a "Monty Python and the Holy Grail" (Gyalog galopp), az nálunk lehet a "Magyar vándor"! Lehet, hogy nem véletlen az asszociáció!? :) A galoppból készült egy musical is " Spamalot" címmel, lehet a "Vándor" is elbírna egy zenés darabot...

2017.01.02 trixxy

Kifejezetten tetszik a film, jó poénokkal, vicces megoldásokkal, a legjobb mai magyar színészekkel, akik egytől egyig brillíroztak a karakterükben. A zenéjét meg alapból szeretem.

2021.02.01 Oliver.guy_

Nayon jól összerakott darab. Sok mindent összefoglal és humoros. Fiataloknak és idősebbeknek is egyaránt ajánlom. Szerintem egyszer érdemes megnézni.

2015.11.30 ZsozS

3x próbáltam már végignézni, de egyszer sem sikerült. Azt hiszem az elsőnél elaludtam, a másodiknál és a harmadiknál kikapcsoltam kb 30. percnél. Tudom, hogy bennem van a hiba. De én valamiért nem tudok rajta nevetni. Segítséég!

2016.04.29 Cordelia Bennett

Vicces történelmi agymenés, megismerhetünk sok történelmi "tényt" pl a futball keletkezéséről, a magyar találmányok és versek születéséről, a szállodaiparról, a magyar nemességről. Büszkeség és bohóckodás honfoglaló módra. Tabu: kumisz.

2016.02.04 bviki

Az első magyar film amit hajlandó voltam megnézni és még tetszik! Poénos és tényleg rólunk szól nem a pucérságról meg a szexről mint a legtöbb magyar film... A zenéi is nagyon jók lettek.

2017.03.15 soundria

Számomra nézhetetlen volt. Irigykedem azokra, akik élvezték.

2016.04.22 Kata

Nagyon tetszett ez a paródia szerű film. A történelem nagy pillanatait mutatja be sok humorral. Nagyon tetszett a sok dal betét, nagyon jól sikerültek. Egy igazán jól sikerült, érdekes magyar film, ajánlom mindenkinek.

2016.07.13 zselyke

Ez ez a film legjobb film amit láttam mindig megnevettet.

2018.03.19 Leslie77

Nekem abszolút nem jött be a sztori. Miért jó az hogy a múltat keverik a jelennel? Oké hogy vígjáték, de így elég zavaros lett a film.

2021.09.01 Erika Adorján

Imádom

Nagyon jól összegyúrták történelmünk egyes eseményeit, sajátos magyar humorral, amit imádok. Nagyon egyedi, nagyszerű színészekkel. Örök kedvenc marad, sokszor láttam, de nem elégszer. Mindig találok benne újat.

2020.06.21 Milan

Magyar vándor - a magyar történelem színe-java

Nagyon jó kis film. Az egész magyar történelmet felidézi; főleg az egyik vezér, aki feltalálta a rubinkockát, a C-vitamint meg még valamit. Ugyebár a C-vitamint a magyarok fedezték föl. Meg a rubinkocka is magyar találmány; Rubin Ernő találta ki. Ezért hívják ,,rubin'kockának. Nagyon jó film, többször is megnézem és mindig tetszik, nevetek a vicceken.

2019.09.25 Kiss László

Nesze neked történelemátértékelés! Ez az! :)