Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

harnas1207   2019. 08. 01.

Híres színészek és egy viszonylag érdekes történet. Nem vicces és néhol kínosan erőltetett. Nem volt nézhetetlen, de szerintem csak a színészek miatt...

lolita13   2016. 10. 18.

különleges történet ami tele van humorral ami tökéletes a pihenéshez

Leilani   2016. 07. 26.

Egy átlagosan jó film, egyszer nézhető kategória. A konfliktusok elég nevetségesek, és vannak benne eltúlzott részek, azonban pont ez adja a film viccességét. Nekem annyira nem tetszett, de egy könnyed kikapcsolódáshoz tökéletes.

gihera81   2015. 11. 09.

Bár nevetni nem nagyon van alkalmunk, a film egyrészt a folytonos szurkapiszkára épül a szereplők között, másrészt az ebből fakadó helyzetkomikumra, ergó ki hogyan ég be egyre jobban a nagy felvágóversenyben a másik előtt.

Doloresz89   2019. 02. 04.

Kellemes kikapcsolódást nyújt, bár Bell kisasszonyt nem tartom nagy színésznőnek, itt azért szívesen néztem a játékát.

A film veteránjai Jamie Lee Curtis és Sigourmey Weaver hat hónapon belül kapták meg az áttörésnek számító filmszerepeiket, de ez előtt a film előtt még sohasem dolgoztak együtt

(lolita13)

Kristen Bell ebben a filmben nem először dolgozik együtt már Andy Frickman rendezővel.

(lolita13)